Landsdelskrinsstemne i felt 2007

Landsdelsskrinsstemne felt, Gula skl, 09-10.06.2007:

Mesterskap:

Klasse 2-5/V55: 1. Tone Anette Espe, Leikanger (4) 38/6, 2. Leiv Reksten, Nordbygda (5) 38/0, 3. Magnar Isene, Førde (5) 37/7, 4. Ove Sunde, Dale (5) 37/4, 5. Roger Nesheim, Eidsbygda (4) 36/2

V55: 1. Bjarne Sandvik, Knipenborg 30/4, 2. Kristen Lotsberg, Nordbygda 30/2, 3. Oddvar Råsberg, Nesse 28/0

Rekrutt: 1. Håkon Sætre, Haugen 41/6, 2. Erlend Eriksen, Nordbygda 39/9, 2. Marit Varlid, Hyllestad 39/9

Eldre rekrutt: 1. Lars Haugnes, Florø 42/12, 2. Ole Martin Erdal, Førde 42/8, 2. Thomas Lanes Nord, Eidsbygda 42/8, 2. Kennet Sæle, Gaular 42/8

Junior: 1. Vegard Solhaug, Aurland 41/8, 2. Karoline Gram, Førde 41/7, 3. Henriette Eikeset, Førde 41/5

V65: 1. Ludvig Indrebø, Farnes 42/11, 2. Frode Grimelid, Førde 42/9, 2. Magnar Molland, Sogndal 42/9

V73: 1. Tor Zachariassen, Ålfoten 42/7, 2. Audun Skorpa, Florø 39/6, 3. Ståle Loftheim, Holsen 38/8

Hovedskyting:

Klasse 1: 1. Inger Rise Hallset, Ålfoten 17/3

Klasse 2: 1. Siv Kristin L Yttri, Leikanger 13/3, 2. Bjarne Haugnes, Florø 10/2, 3. Andreas Ullebust, Førde 9/4, 4. Roy Haarstad, Gaular 6/3, 5. Bjørn Ingvar Oppedal, Oppedal/Brekke 4/0, 6. Christian Årskaug, Oppedal/Brekke 2/1

Klasse 3: 1. Halvard Gram, Førde 24/8, 2. Harry Gram, Førde 23/11, 3. Helge Bakke, Nesse 22/8, 4. Hallgeir Aalvik, Florø 22/8, 5. Jon Tore Sætre, Haugen 21/7, 6. Harald Mikalsen, Eidsbygda 21/4, 7. Susanne Paulsen, Gaular 20/9, 8. Helge Ullebust, Førde 20/6, 9. Erlend Bjørlo, Eidsbygda 19/11, 10. Ola Sørdal, Florø 17/4, 11. Jan Helge Furre, Leikanger 16/7, 12. Nils Olav Øy, Leikanger 16/7, 13. Ole Tom Nord, Eidsbygda 16/6, 14. Kjell Bjørgum, Aurland 16/4, 15. Kåre Bjørkhaug, Lavikdal 15/5, 16. Rune Bjørgum, Aurland 14/4, 17. Erling Dingsøyr, Vadheim 13/3, 18. Andreas Røyrvik, Hyen 12/4, 19. Magne Nesheim, Eidsbygda 12/3, 20. Anita Tormodset, Viksdalen 11/3, 21. Ole Jørgen Grytten, Holsen 9/2, 22. Ingeborg Knapstad, Eikefjord 6/3

Klasse 4: 1. Tone Anette Espe, Leikanger 28/12, 2. Roger Nesheim, Eidsbygda 27/6, 3. Anders Nydal, Holsen 25/18, 4. Geir Lasse Espe, Haugen 24/16, 5. Olav Mundal, Fjærland 23/10, 6. Bjørn Inge Espe, Haugen 23/10, 7. Odd Arne Langedal, Florø 23/7, 8. Janne Haugnes, Florø 23/7, 9. Atle Lunde, Fjærland 19/8, 10. Jostein Koldingsnes, Nesse 19/7, 11. Kjell Folkestad, Leikanger 19/5, 12. Jens Raunehaug, Sogndal 19/4, 13. Hilde Haarstad, Gaular 18/5, 14. Kai Nyhammer, Markane 16/8, 15. Roald Svoren, Bryggja 16/2, 16. Jardar Følling, Viksdalen 15/10, 17. Harald Koldingsnes, Nesse 15/5, 18. Per Roar Lillemo, Fjærland 14/6, 19. Helge Årskaug, Oppedal/Brekke 14/3, 20. Arild Wergeland, Oppedal/Brekke 10/6, 21. Alf Erik Røyrvik, Hyen 7/1

Klasse 5: 1. Leiv Reksten, Nordbygda 29/17, 2. Ove Sunde, Dale 27/11, 3. Mona Isene, Førde 27/9, 4. Magnar Isene, Førde 26/11, 5. Lars Hallvard Ese, Balestrand 25/8, 6. Jarle Tvinnereim, Markane 25/6, 7. Erling Melvær, Florø 24/10, 8. Arve Tefre, Førde 24/6, 9. Bjarne Eriksen, Nordbygda 23/11, 10. Atle Lotsberg, Nordbygda 22/8, 11. Jørn Njøs, Leikanger 22/7, 12. Svein Kåre Furre, Leikanger 22/7, 13. Rolf Holsen, Holsen 21/7, 14. John Magnar Gjerland, Holsen 21/4, 15. Eivind Yttri, Leikanger 20/9, 16. Herman Erdal, Førde 19/10, 17. Per Ove Fossheim, Leikanger 19/5, 18. Bjarte Haugnes, Florø 19/3, 19. Bertel Oddne Mjellem, Hyen 17/10, 20. Ole Arild Aa, Hyen 14/3

Klasse V55: 1. Oddvar Råsberg, Nesse 24/11, 2. Bjarne Sandvik, Knipenborg 21/12, 3. Ola Loneland, Dale 21/9, 4. Jonn Skagen, Gaular 21/6, 5. Kristen Lotsberg, Nordbygda 21/6, 6. Svein Hoem, Stryn 20/11, 7. Arild Aldeholm, Florø 20/9

Klasse R: 1. Alexander Virkesdal, Nyborg 29/19, 2. Håkon Sætre, Haugen 29/18, 3. Robin Rambjørg, Nyborg 28/13, 4. Erlend Eriksen, Nordbygda 27/21, 5. Marit Varlid, Hyllestad 27/15, 6. Mats Haugnes, Florø 26/18, 7. Jahn Vegard Frimannslund, Ålfoten 26/17, 8. Trine Molland, Nyborg 26/15, 9. Tor Erling Ulriksen, Florø 26/11, 10. Arnhild Eiken, Hyllestad 26/6, 11. Lovise Eiken, Hyllestad 25/4, 12. Eirik D Kroghrud, Nyborg 24/12, 13. Eirik Hylland, Aurland 23/13, 14. Even Lihaug, Nyborg 22/11, 15. Jan Eirk Baarøy, Nyborg 22/7, 16. Kristin Molland, Nyborg 20/8, 17. Anne Sofie Knapstad, Eikefjord 19/8, 18. Jetmund Høsteland, Nyborg 15/3, 19. Håvard S. Espe, Haugen 9/5

Klasse ER: 1. Ole Martin Erdal, Førde 30/29, 2. Lars Haugnes, Florø 30/24, 3. Thomas Lanes Nord, Eidsbygda 30/16, 4. Endre Varlid, Hyllestad 30/15, 5. Kennet Sæle, Gaular 30/11, 6. Lasse Hylland, Aurland 29/22, 7. Jon Magne Eggum, Hyllestad 29/16, 8. Erlend Nord, Eidsbygda 29/15, 9. Kjetil Bøe Bjørgum, Aurland 28/27, 10. Anne Silje Tolleshaug Loven, Aurland 27/16, 11. Lars Erik Tefre, Førde 26/16, 12. Marita Sæbø Ness, Leikanger 26/16, 13. Jan Ove Wedvik, Eidsbygda 25/14, 14. Jon Terje Kyvik, Gula 25/8, 15. Nikolai Hyenes Kvellestad, Hyllestad 24/14, 16. Joakim Haugland, Haugen 22/10, 17. Rikke Rise Hallset, Ålfoten 22/10

Klasse J: 1. Vegard Solhaug, Aurland 29/24, 2. Robert Inge Svoren, Bryggja 29/22, 3. Lars Holme, Hyen 29/21, 4. Karoline Gram, Førde 29/20, 5. Marianne Skudalsnes, Gaular 29/18, 6. Stian K.Molland, Nyborg 29/17, 7. Henriette Eikeset, Førde 29/16, 8. Ole Jonny Gjengedal, Hyen 28/21, 9. Elisabeth Skudalsnes, Gaular 28/19, 10. Ann-Iren Sæle, Gaular 27/10, 11. Tarjei Oppedal, Oppedal/Brekke 26/15, 12. Håkon Høsteland, Nyborg 26/14, 13. Ivar Nord, Eidsbygda 26/13, 14. Linda Marie Grytten, Holsen 22/13, 15. Kristin Fosse, Gula 22/9

Klasse V65: 1. Ludvig Indrebø, Farnes 30/21, 2. Frode Grimelid, Førde 30/21, 3. Magnar Molland, Sogndal 30/18, 4. Anders Søreide, Bjordal/Søreide 28/18, 5. Oddmund Humlestøl, Eikefjord 26/11, 6. Reidar Sæle, Nesse 25/15, 7. Reidar Øren, Eikefjord 25/12, 8. Harald Furre, Leikanger 24/16, 9. Anders Holsen, Holsen 24/11, 10. Oddvar Refsnes, Dale 22/9, 11. Norvald Husetuft, Holsen 22/5, 12. Peder Holme, Hyen 13/4

Klasse V73: 1. Tor Zachariassen, Ålfoten 30/22, 2. Ståle Loftheim, Holsen 27/17, 3. Audun Skorpa, Florø 27/10, 4. Ola Aase, Nordbygda 25/16, 5. Frits Norevik, Vadheim 22/13, 6. Gunnar Strømsnes, Florø 21/8, 7. Olav Sigdestad, Ålfoten 21/6, 8. Gerd Elvagjeng, Sogndal 20/8

FeltHurtig: 1. Atle Lunde, Fjærland, 8,65. 2. Ole Tom Nord, Eidsbygda, 10,86. 3.Hallvard Gram, Førde, 10,87.

Stangskyting: 1. Geir Lasse Espe, Haugen, 25. 2. Bjørn Inge Espe, Haugen 20. 3. Per Ove Fossheim, Leikanger, 19. 4. Harry Gram, Førde, 19.

  

Kontakt Nyborg  
  nyborg@skytterlag.no el. mobil 97633174 
Bank 3817.20.08663 Org.nr 984 410 077



Dataskyting -NB! Bruk explorer nettlesar

Skytetrening-sikt/avtrekk

Jegertrening og vaktliste 2018

LS 2018 i Stjørdal

Vakt for NU/R/ER/J-Torsdagar

TV-aksjon-Dalsøyra krins

Trening-skyting

Skytetid LS Førde

Mannskapsliste Vestlandsstemne 6.-9. juli

Vakt og treningsliste 2017

Medlem i Nyborg skyttarlag

Nyborgstemne bane 7.-8.5-organisering

Treningsliste ute

Lagsm. og sosialt samvær15m 18.3.16

Bedriftsskyting 1. mars 2016

Pangstart 15-resultat

Vaktliste 15m inne

Trening og jaktskyting

God reklame for skytesporten i Gulen

Samlagstemne i felt Nessane 25.4.15

LS-Lesja

Informasjon/Vaktliste/trening ute torsdagar kl. 18.00

Vinnarar morsdagslotteri 2015

Industriarbeidarane vann bedriftskytinga 2015

Pangstart 3-Nyborg 13.11 på treninga

Skytetrening 15m onsdagar for kl. 1-5 kl. 20.00

Trening til ny sesong

Ungdomsamling Sogn Ytre den 8.11

Trening-skytesimulator

Nyborgstemna 10.-11.5.14

Lagsmeisterskap 15 2013

Vaktliste 15 m 2012-2013 inne 15 m

Org.medalje Nyborg 11.8.11

Jakt treningar og jaktprøve 2011

Jegerkurs 12.-13.3.11 på Hosteland

Jakt-og treningskyting 2010

Vaktliste ute 2010-Onsdagar

Nyborg skoleskyting 100% deltaking

Serieskyting Sogn Ytre 2010

Kontakt Nyborg

Samlagstemne Bjordal 16.8

Finalegrense vestlandbane

Medalje historikk vestlandstemna

Kart Nyborg skytebane

Skytetider Vestlandstemne

Tidsplan (førebels) sundag 5.7 Vestlandstemna bane

Samlagskyting Vestlandstemna

LS-Evje -Nyborg 18 stk. skytetider

Skytingens Dag sundag 7.juni

Skytetider Vestlandstemna

Landsdelstemne i Førde 13.-14. juni-Skytetider

Org.medalje 30.5.09 i Vadheim

Jaktprøven og trening 2009

Nyborgstemna og Oppedalstemna 2.-3.mai

Vestlandstemne 2009-overnatting

Vestlandstemne 3.-5. juli 2009-Innbyding

Samlagsstemna i felt 19.4- Lavikdal

Korrespondanse runde 7

Korrespondanseskyting runde 6

Korrespondanse runde 5

Vinnarar morsdagskakelotteri 2009

Korrespondanseskyting runde 4

Korrespondanseskyting runde 3

SY-Runde 2

Korrespondanseskytinga runde 1 2009

Nybiorg min.- 23.-24. januar-innbyding

Skytekurs/bading i Høyanger 14.2

Serieskyting korrespondanse 2009

Referat frå styremøte 8-12-08

LS- Førde skytetider Nyborg

Skytetider Vestlandsstemne Voss

Fredagstrening - vaktliste 2008.

200 m 35 skot Nyborg bane 2008

100 m35 skot Nyborg bane 2008

Resultat Nyborg bane 2008

Skytetid påNyborgstemna 30.5

Skytingens Dag var vellukka.

Nyborg Skytetider Ålfoten 7.6.08

Nyborgstemna bane 2008

Organisering Nyborgstemna 31.5-1.6.2008

Lagsmeisterskap i feltsskyting 2008

Resultat lag.min 2008

Bedriftsskyting 4.3.08

Lagsmeisterskap fredag 7.mars

Bedriftsskyting tirsdag 4.mars

Resultat samlagsstemne miniatyr Sogn Ytre 2008

Tirsdag - Vaktliste R-ER-J

Samlagstemne 15m-arbeidoppgåver

Resultat Nyborg min

Nyborg miniatyr 25-26.1- innbyding

PANGSTART/Solund sundag 20.1

Ansvar Nyborg miniatyr 24.-26.1

Vaktliste vinter/vår 2008

Innbyding Nyborg min 24.-26.1

Ombodsmøte Sogn Ytre 2007

Referat frå årsmøte 2007

Resultat Fjordane felt - Gula 2007

Ole Aril Aa Landsdelsmeister

Resultat innleiing Fjordane bane

Landsdelskrinsstemne i Gulen.

Dette skjer på skytebana i mai

Landsdelskrinsstemne bane og felt

Trening 100m nr. 2 ute.

Resultat lagfelt 14.4.07

Lagsmeisterskap feltsskyting laurdag14.april

Vaktliste -treningar fredag 100m

Samlagsstemne felt laurdag 21.4 - Oppedal/B

Reknes Byggjevarer vann bedriftsskytinga.

Nyborg lag min. 2007

Resultat korrespondanseskyting 2007

Morsdagslotteri 2007.

Resultat - Nyborg stemna miniatyr

Nyborg miniatyr 2.-3.2 - ansvarsliste.

Seim og Meland resultat

Morsdagskakelotteri 2007

Skytetider Seim og Meland 28.1.07

Felles møte mandag 29. januar

Innbyding Nyborstemna miniatyr.

Solund sundag 21.1.07- resultat.

Til andre heimesider - Nyttige lenkjer

Resultat Juletreff for familiar.

Resultat skoleskyting Dalsøyra skule 15.12.06

God skyting av nyborgsskyttarar.

Skytetider Gaular 10. des.06

Referat frå ombodsmøtet i Sogn Ytre

Korrespondanseskyting-serieoppsett 2007.

Haustcup resultat.

Korrespondanseskyting SY

Ombodsmøte - les meir

Høstcup i Gaular - les meir

Til andre heimesider

Skal du til LS-2007 i Steinkjer.

DFS