Skytingensdag og skogsløp 2019

Dugleiksmerke 2019

Org.med arr. Nyborg

Lag min 2019

Mal-resultat korr 2019

Juleskyting Dalsøyra skule

Orgenaisasjonsmedalje Ytre del 2018

Lagsmeisterskap 15m 2018

Skytingens dag og skogsløp

Resultat org.med SY -Ytre del

Resultat Nyborgstemna bane

Lag min 2017

Pangstart 3 dag 1

Org.med 2016-resultat

Lag min 18.03.2016

Pangstart 15-resultat

Lag felt

Pangstart 3 Nyborg 6.11.14

Pangstart karusell 2014

Resultat skytingens Dag 2014

Rekrutteringstrening 2014

Skytingens Dag og skogsløp med skyting

Skytingens dag 2011

Resultat lagfelt 2010

Nyborg lag min 2010

Vestlandstemna bane 2009-Nyborg

Resultat Nyborg bane 2009

Resultat samlag felt 2009

Resultat lag 15m 2009

Resultat fylkesstemna 15m 2009

Samlagsstemne 15 m 2009

Resultat Solund minatyr 2009

Nyborg min-resultat 24.1.09

Skoleskyting i juleveka-resultat

Lagsmeiserskap i felt 19.4.08

Skoleskyting 14.12.07-Individuelle resultat

Skoleskyting 14.12.07 Dalsøyra Ungdomsskule

Skoleskyting Dalsøyra skule 14.12.07

Trening 31.8.07

Nyborg lagbane 2007 100m.

Organisasjonsmedalje i Gulen

Bygdestemne bane i Gulen 2007

Åtle Håtuft vann Nyborgsstemna

Samlag felt 2007

Resultat korrespondanseskyting 2007

Resultat fylkesstemna min 2007

Samlagsstemna min 2007

Resultat Nyborg min. 2007

Skulelagskyting Dalsøyra skule 15.12.06

Skuleskyting Dalsøyra skule 15.12.06

Haustcup 2: Håkon, Emil og Alexander i finalen.

Haustcup i Gaular Alexander og Trine kom til finalen.

Bedriftsskyting Gulen - tabell 2006

Lagsmeisterskap bane 2006

Nyborgstemne bane 2006, Nyborg SKL, 05.-7.05.2006:

Nyborgstemna miniatyr 2006,

Lag felt 2. påskedag 2006.

Resultat Nyborg bane 2009
 

Nyborgstemna bane 2009, Nyborg SKL, 01.-03.05.2009:

Mesterskap:

Klasse 3-5: 1. Bjarte Langenes, Åsane/Hordvik (5) 346, 2. Arild Røyseth, Åsane/Hordvik (5) 343, 3. Bertel Oddne Mjellem, Hyen (5) 342, 4. Svein Kåre Furre, Leikanger (5) 341, 5. Anne Marie Rosnes, Herdla (5) 341, 6. Lars Hallvard Ese, Balestrand (5) 341

Klasse 1: 1. Per Trygve Berge, Vadheim 204

Klasse 2: 1. Eivind Børilden, Lindås 236, 2. Bjørn Kjønås, Lavik 234, 3. Are Hjortland, Gula 233

V55: 1. Oddvar Råsberg, Nesse 344, 2. Torbjørn Landro, Sartor 339, 3. Einar Rosnes, Herdla 336, 4. Tore Iversen, Bergen 336

Rekrutt: 1. Karoline Erdal, Førde 344, 2. Reidar Berge, Vadheim 342, 3. Torstein Virkesdal, Nyborg 332

Eldre rekrutt: 1. Jørgen Skivenesvåg, Hyllestad 350, 2. Tor Erling Ulriksen, Florø 349, 3. Robin Rambjørg, Nyborg 349

Junior: 1. Asle Kvamsdal, Fitjar 349, 2. Lars Haugnes, Florø 347, 3. Nikolai Hyenes Kvellestad, Hyllestad 347

V65: 1. magnar molland, Sogndal 347, 2. Terje Høysæter, Tysse 345, 3. Normann Sleire, Frøysetvågen 344

V73: 1. Arnold Haugen, Fana 348, 2. Bjarne Haugnes, Florø 338, 3. Edvard Fosse, Gula 332, 4. Audun Skorpa, Florø 332

Hovedskyting:

Klasse 1: 1. Per Trygve Berge, Vadheim 204

Klasse 2: 1. Eivind Børilden, Lindås 236, 2. Bjørn Kjønås, Lavik 234, 3. Are Hjortland, Gula 233

Klasse 3: 1. Tarjei Oppedal, Oppedal/Brekke 228, 2. Olav Sognefest, Gula 227, 3. Jan Arild Bjordal, Bjordal/Søreide 227, 4. John Monstad, Seim 225, 5. Frode Solheim, Nyborg 223, 6. Hall Midthun, Gula 220, 7. Helge Bakke, Nesse 219

Klasse 4: 1. Frode Nævdal, Arna 241, 2. Bernt Tore Inderøy, Hyllestad 238, 3. Per Meel, Balestrand 236, 4. Tor Kristian Lavik, Åsane/Hordvik 236, 5. Janne Haugnes, Florø 234, 6. Rune Virkesdal, Nyborg 233, 7. Einar Garvik, Arna 231, 8. Ole Jørgen Grytten, Holsen 230, 9. Arild Fosse, Gula 230, 10. Harry Gram, Førde 223, 11. Kåre Bjørkhaug, Lavikdal 221

Klasse 5: 1. Bjarte Langenes, Åsane/Hordvik 247, 2. Arild Røyseth, Åsane/Hordvik 244, 3. Bertel Oddne Mjellem, Hyen 242, 4. Lars Hallvard Ese, Balestrand 242, 5. Bjarte Haugnes, Florø 242, 6. Herman Erdal, Førde 241, 7. Svein Kåre Furre, Leikanger 241, 8. Anne Marie Rosnes, Herdla 241, 9. Eivind Yttri, Leikanger 240, 9. Idar Wergeland, Lindås 240, 11. Siri Sjumarken, Fana 238, 12. Per Johan Brekke, Bjordal/Søreide 238, 13. Anders Tidemansen, Førde 237, 14. Frode Kristensen, Åsane/Hordvik 237, 15. Per Ove Fossheim, Leikanger 237, 16. Lars Elling Haugsvær, Oppedal/Brekke 236, 17. Geir Rosnes, Herdla 235, 18. Åshild Rosnes, Herdla 235, 19. Anders Korneliussen, Lindås 229, 20. Frode Torsvik, Seim 228, 21. Marianne Stigen, Leikanger 226

Klasse V55: 1. Oddvar Råsberg, Nesse 247, 2. Torbjørn Landro, Sartor 245, 3. Tore Iversen, Bergen 239, 4. Einar Rosnes, Herdla 238, 5. Signe Karin Wingaard, Nøtterø 236, 6. Kjell Ulvedal, Dale (sunnfjord) 236, 7. Kåre Olav Skår, Vadheim 235, 8. Ola Loneland, Dale (sunnfjord) 234, 9. John Stigedal, Hyllestad 233, 10. Eyvind Bjørsvik, Askøy 226, 11. Gunnar Sværen, Balestrand 225, 12. Sigurd Eggum, Nyborg 215

Klasse ASP: 1. Tomas Haugnes, Florø 237, 2. Stian Rasch, Nyborg 211

Klasse R: 1. Reidar Berge, Vadheim 245, 2. Karoline Erdal, Førde 244, 3. Torstein Virkesdal, Nyborg 240, 4. Benedikte Oppedal, Oppedal/Brekke 237

Klasse ER: 1. Jørgen Skivenesvåg, Hyllestad 250, 2. Tor Erling Ulriksen, Florø 249, 3. Marit Varlid, Hyllestad 249, 3. Robin Rambjørg, Nyborg 249, 5. Mats Haugnes, Florø 248, 6. Jan Eirik Baarøy, Nyborg 247, 7. Alexander Virkesdal, Nyborg 246, 8. Arnhild Eiken, Hyllestad 246, 9. Eirik D Kroghrud, Nyborg 246, 10. Lovise Eiken, Hyllestad 245, 11. Stig Sævareid, Gula 243, 12. Fredrik Heimseter, Hyen 237, 13. Trine K Molland, Nyborg 232

Klasse J: 1. Asle Kvamsdal, Fitjar 249, 2. Nikolai Hyenes Kvellestad, Hyllestad 247, 2. Lars Haugnes, Florø 247, 4. Ole Martin Erdal, Førde 246, 5. Vebjørn Monstad, Seim 240, 6. Tor Erik Oppedal, Oppedal/Brekke 240, 7. Leiv Magne Berge, Vadheim 239, 8. Jon Eggum, Nyborg 239

Klasse V65: 1. magnar molland, Sogndal 248, 2. Terje Høysæter, Tysse 247, 3. Ludvig Indrebø, Farnes 247, 4. Normann Sleire, Frøysetvågen 246, 5. Sigurd Hatlenes, Farnes 246, 6. Magnus Nyland, Lavikdal 245, 7. Leiv Brun, Farnes 240, 8. Nils Per Lidtun, Arna 237, 9. Kjell Eide, Hyllestad 234, 10. Ingvar Breidvik, Gula 217

Klasse V73: 1. Arnold Haugen, Fana 249, 2. Bjarne Haugnes, Florø 241, 3. Edvard Fosse, Gula 237, 4. Audun Skorpa, Florø 236, 5. Frits Norevik, Vadheim 235