Skytingensdag og skogsløp 2019

Dugleiksmerke 2019

Org.med arr. Nyborg

Lag min 2019

Mal-resultat korr 2019

Juleskyting Dalsøyra skule

Orgenaisasjonsmedalje Ytre del 2018

Lagsmeisterskap 15m 2018

Skytingens dag og skogsløp

Resultat org.med SY -Ytre del

Resultat Nyborgstemna bane

Lag min 2017

Pangstart 3 dag 1

Org.med 2016-resultat

Lag min 18.03.2016

Pangstart 15-resultat

Lag felt

Pangstart 3 Nyborg 6.11.14

Pangstart karusell 2014

Resultat skytingens Dag 2014

Rekrutteringstrening 2014

Skytingens Dag og skogsløp med skyting

Skytingens dag 2011

Resultat lagfelt 2010

Nyborg lag min 2010

Vestlandstemna bane 2009-Nyborg

Resultat Nyborg bane 2009

Resultat samlag felt 2009

Resultat lag 15m 2009

Resultat fylkesstemna 15m 2009

Samlagsstemne 15 m 2009

Resultat Solund minatyr 2009

Nyborg min-resultat 24.1.09

Skoleskyting i juleveka-resultat

Lagsmeiserskap i felt 19.4.08

Skoleskyting 14.12.07-Individuelle resultat

Skoleskyting 14.12.07 Dalsøyra Ungdomsskule

Skoleskyting Dalsøyra skule 14.12.07

Trening 31.8.07

Nyborg lagbane 2007 100m.

Organisasjonsmedalje i Gulen

Bygdestemne bane i Gulen 2007

Åtle Håtuft vann Nyborgsstemna

Samlag felt 2007

Resultat korrespondanseskyting 2007

Resultat fylkesstemna min 2007

Samlagsstemna min 2007

Resultat Nyborg min. 2007

Skulelagskyting Dalsøyra skule 15.12.06

Skuleskyting Dalsøyra skule 15.12.06

Haustcup 2: Håkon, Emil og Alexander i finalen.

Haustcup i Gaular Alexander og Trine kom til finalen.

Bedriftsskyting Gulen - tabell 2006

Lagsmeisterskap bane 2006

Nyborgstemne bane 2006, Nyborg SKL, 05.-7.05.2006:

Nyborgstemna miniatyr 2006,

Lag felt 2. påskedag 2006.

Skoleskying 15 m 2007-100%

1

Dalsøyra 8

406 (6*)

 
 

Sunniva K Sleire (R)

137 (3*)

 
 

Torstein Wergeland (R)

137 (2*)

 
 

Bjarte Nerdal (R)

132 (1*)

 
 

2

Dalsøyra 2

401 (5*)

 
 

Jan Eirik Baarøy (R)

142 (3*)

 
 

Malin B Askeland (R)

133 (2*)

 
 

Vegard Haveland (R)

126 (0*)

 
 

3

Dalsøyra 9

388 (2*)

 
 

Frida Eide (R)

136 (1*)

 
 

Lasse Virkesdal (R)

127 (1*)

 
 

Torstein Virkesdal (R)

125 (0*)

 
 

4

Dalsøyra 1

387 (4*)

 
 

Karoline Lihaug (R)

137 (1*)

 
 

Margrethe W Hellandsjø (R)

134 (3*)

 
 

Ivan Andersen (R)

116 (0*)

 
 

5

Dalsøyra 5

386 (6*)

 
 

Silje Halland (R)

145 (4*)

 
 

Arve Nerdal (R)

128 (1*)

 
 

Roy Åge Baarøy (R)

113 (1*)

 
 

6

Dalsøyra 3

384 (2*)

 
 

Håkon Eidnes (R)

141 (2*)

 
 

Ruben A Nesse (R)

137 (0*)

 
 

Thea Malen Halsvik (R)

106 (0*)

 
 

7

Dalsøyra 6

372 (2*)

 
 

Åsmund Angeltveit (R)

133 (1*)

 
 

Morten Rasch (R)

133 (1*)

 
 

Therese V Opdal (R)

106 (0*)

 
 

8

Dalsøyra 7

349 (1*)

 
 

Robin Rambjørg (R)

147 (1*)

 
 

Michael Halsvik (R)

117 (0*)

 
 

Julie Halland (R)

85 (0*)

 
 

9

Dalsøyra 4

301 (0*)

 
 

Øystein Haveland (R)

124 (0*)

 
 

Frida Madelen U Omdahl (R)

108 (0*)

 
 

Emelie Virkesdal (R)

69 (0*)