Resultat Nyborg miniatyr
Nyborgstemna miniatyr, Nyborg SKL, 2.-3.02.2007:
Mesterskap:

Rekrutt: 1. Marit Varlid, Hyllestad 248, 2. Robin Rambjørg, Nyborg 240, 3. G O Andvik, Frøysetvågen 239

Eldre rekrutt: 1. Endre Varlid, Hyllestad 245, 2. Tor Erik Oppedal, Oppedal/Brekke 230

Junior: 1. Emil Ulvatn, Nyborg 241, 2. Adrian Rambjørg, Nyborg 241, 3. Håkon Høsteland, Nyborg 241

V65: 1. Norman Sleire, Frøysetvågen 239, 2. Harry Porten, Hyllestad 238, 3. Anders Søreide, Bjordal/Søreide 227

V73: 1. Frits Norevik, Vadheim 243, 2. Edvard Fosse, Gula 236

Klasse 1: 1. Trond Rambjørg, Nyborg 245, 2. Eli J R Fosse, Gula 245, 3. Ørjan Sandnes, Nyborg 244

Klasse 3-5: 1. Jørgen Virkesdal, Nyborg (5) 241, 2. Idar Wergeland, Lindås (5) 240, 3. Bernt Tore Inderøy, Hyllestad (5) 237, 4. Rune Virkesdal, Nyborg (4) 237, 5. Anders Korneliussen, Lindås (3) 236, 6. Lars E Haugsvær, Oppedal/Brekke (5) 236

V55: 1. Kåre Olav Skår, Vadheim 244, 2. Ola Loneland, Dale 243, 3. Egil Nyheim, Oppedal/Brekke 239

kl. 2: 1. Rolf Daniel Midtun, Gula 239, 2. Magne Fosse, Gula 237, 3. Bjørn Ingvar Oppedal, Oppedal/Brekke 234, 4. Kari-Lise Ellingsen, Nyborg 234

Hovudskyting:

Klasse ASP: 1. Anders Dyregrov, Nyborg 180, 2. Andreas B. Askeland, Nyborg 223, 3. Arve Nerdal, Nyborg 210, 4. Benedikte Oppedal, Oppedal/Brekke 230, 5. Bjarte Nerdal, Nyborg 231, 6. Erlend Indrebø, Gula 211, 7. Håkon Eidnes, Nyborg 231, 8. Ida Marie Færøy, Oppedal/Brekke 224, 9. Ivan Andersen, Nyborg 195, 10. Johannes Haveland, Nyborg 226, 11. Lasse Virkesdal, Nyborg 225, 12. Malin B. Askeland, Nyborg 201, 13. Marius Fredriksen, Frøysetvågen 212, 14. Morten Rasch, Nyborg 217, 15. Nicolai Andersen, Nyborg 236, 16. Preben Birkeland Søreide, Bjordal/Søreide 226, 17. Roy Åge Baarøy, Nyborg 185, 18. Ruben A Nesse, Nyborg 202, 19. Silje Halland, Nyborg 237, 20. Sindre Tenjum Børnes, Frøysetvågen 201, 21. Torstein Virkesdal, Nyborg 230, 22. Vegar Neverdal Loen, Frøysetvågen 209, 23. Åsmund Angeltvedt, Nyborg 204

Klasse R: 1. Marit Varlid, Hyllestad 248, 2. Robin Rambjørg, Nyborg 240, 3. G O Andvik, Frøysetvågen 239, 4. Kristin Molland, Nyborg 237, 5. Alexander Virkesdal, Nyborg 235, 6. Even Lihaug, Nyborg 234, 7. Magnus Sleire, Frøysetvågen 227, 8. Trine Molland, Nyborg 226, 9. Jetmund Høsteland, Nyborg 224, 10. Jan Eirik Baarøy, Nyborg 223, 11. Anders Indrebø, Gula 221, 12. Nina Lovise Høsteland, Nyborg 219, 13. Stig Sævareid, Gula 208

Klasse ER: 1. Endre Varlid, Hyllestad 245, 2. Tor Erik Oppedal, Oppedal/Brekke 230

Klasse J: 1. Emil Ulvatn, Nyborg 241, 2. Adrian Rambjørg, Nyborg 241, 3. Håkon Høsteland, Nyborg 241, 4. Stian Molland, Nyborg 238, 5. Tarjei Oppedal, Oppedal/Brekke 230, 6. Eirik Fosse, Gula 228

Klasse V65: 1. Norman Sleire, Frøysetvågen 239, 2. Harry Porten, Hyllestad 238, 3. Anders Søreide, Bjordal/Søreide 227

Klasse V73: 1. Frits Norevik, Vadheim 243, 2. Edvard Fosse, Gula 236

Klasse 1: 1. Trond Rambjørg, Nyborg 245, 2. Eli J R Fosse, Gula 245, 3. Ørjan Sandnes, Nyborg 244, 4. Knut Lihaug, Nyborg 243, 5. Jan Steinar Høsteland, Nyborg 242, 6. Odd Rune Våge, Gula 238, 7. Sissel S Rambjørg, 237, 8. Leif Otto Halland, Nyborg 235, 9. Kjell Dyregrov, Nyborg 234, 10. Aud Berit Sleire, 232, 11. Gunnar Molland, Nyborg 225, 12. Jenny N Nordal, Nyborg 219, 13. Carina Stølen, Gula 218, 14. Bodil Baarøy, 217, 15. Jim Madsen, Nyborg 216, 16. Monica Bakkeli, Nyborg 207, 17. Arild Fredriksen, 183, 18. Jorun Halland, Nyborg 77

Klasse 2: 1. Rolf Daniel Midtun, Gula 239, 2. Magne Fosse, Gula 237, 3. Bjørn Ingvar Oppedal, Oppedal/Brekke 234, 4. Kari-Lise Ellingsen, Nyborg 234, 5. Malvin Færøy, Oppedal/Brekke 232, 6. Margrethe Skåden, Gula 231

Klasse 3: 1. Anders Korneliussen, Lindås 236, 2. Lars M. Neverdal, Nyborg 234, 3. Trond Gjervik, Nyborg 234, 4. Arild Fosse, Gula 233, 5. Olav Sognefest, Gula 230, 6. Bjørn Møller Greve, Lindås 230, 7. Arve Søreide, Bjordal/Søreide 229, 8. Hall Midthun, Gula 224, 9. Jørgen Krabbedal, Bergen 213

Klasse 4: 1. Rune Virkesdal, Nyborg 237, 2. Frode Solheim, Nyborg 235, 3. Kristoffer Kjellevold, Bergen 231, 4. Asbjørn Massnes, Oppedal/Brekke 231, 5. Arne Strand, Dale 227

Klasse 5: 1. Jørgen Virkesdal, Nyborg 241, 2. Idar Wergeland, Lindås 240, 3. Bernt Tore Inderøy, Hyllestad 237, 4. Lars E Haugsvær, Oppedal/Brekke 236, 5. Per Johan Brekke, Bjordal/Søreide 235

Klasse V55: 1. Kåre Olav Skår, Vadheim 244, 2. Ola Loneland, Dale 243, 3. Egil Nyheim, Oppedal/Brekke 239

 
 
  

Kontakt Nyborg  
  nyborg@skytterlag.no el. mobil 97633174 
Bank 3817.20.08663 Org.nr 984 410 077



Dataskyting -NB! Bruk explorer nettlesar

Skytetrening-sikt/avtrekk

Jegertrening og vaktliste 2018

LS 2018 i Stjørdal

Vakt for NU/R/ER/J-Torsdagar

TV-aksjon-Dalsøyra krins

Trening-skyting

Skytetid LS Førde

Mannskapsliste Vestlandsstemne 6.-9. juli

Vakt og treningsliste 2017

Medlem i Nyborg skyttarlag

Nyborgstemne bane 7.-8.5-organisering

Treningsliste ute

Lagsm. og sosialt samvær15m 18.3.16

Bedriftsskyting 1. mars 2016

Pangstart 15-resultat

Vaktliste 15m inne

Trening og jaktskyting

God reklame for skytesporten i Gulen

Samlagstemne i felt Nessane 25.4.15

LS-Lesja

Informasjon/Vaktliste/trening ute torsdagar kl. 18.00

Vinnarar morsdagslotteri 2015

Industriarbeidarane vann bedriftskytinga 2015

Pangstart 3-Nyborg 13.11 på treninga

Skytetrening 15m onsdagar for kl. 1-5 kl. 20.00

Trening til ny sesong

Ungdomsamling Sogn Ytre den 8.11

Trening-skytesimulator

Nyborgstemna 10.-11.5.14

Lagsmeisterskap 15 2013

Vaktliste 15 m 2012-2013 inne 15 m

Org.medalje Nyborg 11.8.11

Jakt treningar og jaktprøve 2011

Jegerkurs 12.-13.3.11 på Hosteland

Jakt-og treningskyting 2010

Vaktliste ute 2010-Onsdagar

Nyborg skoleskyting 100% deltaking

Serieskyting Sogn Ytre 2010

Kontakt Nyborg

Samlagstemne Bjordal 16.8

Finalegrense vestlandbane

Medalje historikk vestlandstemna

Kart Nyborg skytebane

Skytetider Vestlandstemne

Tidsplan (førebels) sundag 5.7 Vestlandstemna bane

Samlagskyting Vestlandstemna

LS-Evje -Nyborg 18 stk. skytetider

Skytingens Dag sundag 7.juni

Skytetider Vestlandstemna

Landsdelstemne i Førde 13.-14. juni-Skytetider

Org.medalje 30.5.09 i Vadheim

Jaktprøven og trening 2009

Nyborgstemna og Oppedalstemna 2.-3.mai

Vestlandstemne 2009-overnatting

Vestlandstemne 3.-5. juli 2009-Innbyding

Samlagsstemna i felt 19.4- Lavikdal

Korrespondanse runde 7

Korrespondanseskyting runde 6

Korrespondanse runde 5

Vinnarar morsdagskakelotteri 2009

Korrespondanseskyting runde 4

Korrespondanseskyting runde 3

SY-Runde 2

Korrespondanseskytinga runde 1 2009

Nybiorg min.- 23.-24. januar-innbyding

Skytekurs/bading i Høyanger 14.2

Serieskyting korrespondanse 2009

Referat frå styremøte 8-12-08

LS- Førde skytetider Nyborg

Skytetider Vestlandsstemne Voss

Fredagstrening - vaktliste 2008.

200 m 35 skot Nyborg bane 2008

100 m35 skot Nyborg bane 2008

Resultat Nyborg bane 2008

Skytetid påNyborgstemna 30.5

Skytingens Dag var vellukka.

Nyborg Skytetider Ålfoten 7.6.08

Nyborgstemna bane 2008

Organisering Nyborgstemna 31.5-1.6.2008

Lagsmeisterskap i feltsskyting 2008

Resultat lag.min 2008

Bedriftsskyting 4.3.08

Lagsmeisterskap fredag 7.mars

Bedriftsskyting tirsdag 4.mars

Resultat samlagsstemne miniatyr Sogn Ytre 2008

Tirsdag - Vaktliste R-ER-J

Samlagstemne 15m-arbeidoppgåver

Resultat Nyborg min

Nyborg miniatyr 25-26.1- innbyding

PANGSTART/Solund sundag 20.1

Ansvar Nyborg miniatyr 24.-26.1

Vaktliste vinter/vår 2008

Innbyding Nyborg min 24.-26.1

Ombodsmøte Sogn Ytre 2007

Referat frå årsmøte 2007

Resultat Fjordane felt - Gula 2007

Ole Aril Aa Landsdelsmeister

Resultat innleiing Fjordane bane

Landsdelskrinsstemne i Gulen.

Dette skjer på skytebana i mai

Landsdelskrinsstemne bane og felt

Trening 100m nr. 2 ute.

Resultat lagfelt 14.4.07

Lagsmeisterskap feltsskyting laurdag14.april

Vaktliste -treningar fredag 100m

Samlagsstemne felt laurdag 21.4 - Oppedal/B

Reknes Byggjevarer vann bedriftsskytinga.

Nyborg lag min. 2007

Resultat korrespondanseskyting 2007

Morsdagslotteri 2007.

Resultat - Nyborg stemna miniatyr

Nyborg miniatyr 2.-3.2 - ansvarsliste.

Seim og Meland resultat

Morsdagskakelotteri 2007

Skytetider Seim og Meland 28.1.07

Felles møte mandag 29. januar

Innbyding Nyborstemna miniatyr.

Solund sundag 21.1.07- resultat.

Til andre heimesider - Nyttige lenkjer

Resultat Juletreff for familiar.

Resultat skoleskyting Dalsøyra skule 15.12.06

God skyting av nyborgsskyttarar.

Skytetider Gaular 10. des.06

Referat frå ombodsmøtet i Sogn Ytre

Korrespondanseskyting-serieoppsett 2007.

Haustcup resultat.

Korrespondanseskyting SY

Ombodsmøte - les meir

Høstcup i Gaular - les meir

Til andre heimesider

Skal du til LS-2007 i Steinkjer.

DFS