Samlagsstemne min 2008
Samlag min 2008, Nyborg SKL, 22.og 24.02.2008:
Mesterskap:

Det deltok 77 skyttarar. Stemna vart godt avvikla.
Rekrutt: 1. Robin Rambjørg, Nyborg 242, 2. Trine K Molland, Nyborg 239, 3. Kristin Molland, Nyborg 233
Eldre rekrutt: 1. Jon Magne Eggum, Nyborg 247, 2. Alexander Virkesdal, Nyborg 239, 3. Even Lihaug, Nyborg 236
Junior: 1. Håkon Høsteland, Nyborg 242, 2. Kjetil Koldingsnes, Nesse 242, 3. Tarjei Oppedal, Oppedal/Brekke 242
V65: 1. Anders Søreide, Bjordal/Søreide 246, 2. Edvard Fosse, Gula 232, 3. Oskar Linde, Nesse 227
V73: 1. Frits Norevik, Vadheim 242
Klasse 1: 1. Jo Helge Baarøy, Nyborg 241, 2. Ove B Underthun, Gula 240, 3. Kari-Lise Ellingsen, Nyborg 236
Klasse 2: 1. Bjørn Ingvar Oppedal, Oppedal/Brekke 240, 2. Sigurd Eggum, Nyborg 240, 3. Else Menes, Nesse 239
Klasse 3-5: 1. Jørgen Virkesdal, Nyborg 239, 2. Hans Arne Halland, Nyborg 238, 3. Per Johan Brekke, Bjordal/Søreide 237, 4. Arild Wergeland, Oppedal/Brekke 235, 5. Asbjørn Massnes, Oppedal/Brekke 234
V55: 1. Oddvar Råsberg, Nesse 244, 2. Kåre Olav Skår, Vadheim 241
Hovedskyting:
Klasse ASP: 1. Anders Dyregrov, Nyborg 218, 2. Anders Fosse Refsdal, Vik 227, 3. Arve Nerdal, Nyborg 199, 4. Asgeir Fosse Refsdal, Vik 226, 5. Henrik Underthun, Gula 197, 6. Håvard Indrebø, Gula 206, 7. Ingvild Fosse Refsdal, Vik 237, 8. Iver Halland, Nyborg 220, 9. Karoline Lihaug, Nyborg 224, 10. Lasse Virkesdal, Nyborg 229, 11. Reidar Berge, Vadheim 230, 12. Roy Aage Baarøy, Nyborg 227, 13. Torbjørn Dyregrov, Nyborg 183, 14. Vegar Molland, Nyborg 205
Klasse R: 1. Robin Rambjørg, Nyborg 242, 2. Trine K Molland, Nyborg 239, 3. Kristin Molland, Nyborg 233, 4. Jetmund Høsteland, Nyborg 229, 5. Marit Fosse, Gula 228, 6. Erlend Indrebø, Gula 226, 7. Benedikte Oppedal, Oppedal/Brekke 225, 8. Jan Eirik Baarøy, Nyborg 220, 9. Bjarte Nerdal, Nyborg 220, 10. Torstein Virkesdal, Nyborg 218, 11. Ida Marie Færøy, Oppedal/Brekke 158
Klasse ER: 1. Jon Magne Eggum, Nyborg 247, 2. Alexander Virkesdal, Nyborg 239, 3. Even Lihaug, Nyborg 236, 4. Andreas Langeteig, Vetlefjorden 232, 5. Tor Erik Oppedal, Oppedal/Brekke 231, 6. Stig Sævareid, Gula 224, 7. Andreas Haveland, Gula 224
Klasse J: 1. Håkon Høsteland, Nyborg 242, 2. Kjetil Koldingsnes, Nesse 242, 3. Tarjei Oppedal, Oppedal/Brekke 242, 4. Leiv Magne Berge, Vadheim 239, 5. Kristin Fosse, Gula 231, 6. Stian K Molland, Nyborg 229
Klasse V65: 1. Anders Søreide, Bjordal/Søreide 246, 2. Edvard Fosse, Gula 232, 3. Oskar Linde, Nesse 227
Klasse V73: 1. Frits Norevik, Vadheim 242
Klasse 1: 1. Jo Helge Baarøy, Nyborg 241, 2. Ove B Underthun, Gula 240, 3. Kari-Lise Ellingsen, Nyborg 236, 4. Tom Fr. Sævareid, Gula 234, 5. Knut Lihaug, Nyborg 234, 6. Kjell Dyregrov, Nyborg 233, 7. Sander Bakke Nesse, Nesse 229, 8. Jan S Høsteland, Nyborg 228, 9. Mona Molland, Gula 224, 10. Per Trygve Berge, Vadheim 224, 11. Gunn Birknes, Gula 222
Klasse 2: 1. Bjørn Ingvar Oppedal, Oppedal/Brekke 240, 2. Sigurd Eggum, Nyborg 240, 3. Else Menes, Nesse 239, 4. Malvin Færøy, Oppedal/Brekke 237, 5. Christian Årskaug, Oppedal/Brekke 235, 6. Magne Fosse, Gula 232, 7. Margrethe Skåden, Gula 231, 8. Trond Rambjørg, Nyborg 229, 9. Karstein Langeteig, Vetlefjorden 226, 10. Eli J Refsdal, Gula 223
Klasse 3: 1. Hans Arne Halland, Nyborg 238, 2. Arild Wergeland, Oppedal/Brekke 235, 3. Asbjørn Massnes, Oppedal/Brekke 234, 4. Arild Fosse, Gula 228, 5. Helge Bakke, Nesse 225, 6. Ove Ynnesdal, Bjordal/Søreide 219, 7. Helge Årskaug, Oppedal/Brekke 211
Klasse 4: 1. Per Johan Brekke, Bjordal/Søreide 237, 2. Jostein Koldingsnes, Nesse 232, 3. Harald Koldingsnes, Nesse 232, 4. Hall Midthun, Gula 220
Klasse 5: 1. Jørgen Virkesdal, Nyborg 239
Klasse V55: 1. Oddvar Råsberg, Nesse 244, 2. Kåre Olav Skår, Vadheim 241
  

Kontakt Nyborg  
  nyborg@skytterlag.no el. mobil 97633174 
Bank 3817.20.08663 Org.nr 984 410 077



Dataskyting -NB! Bruk explorer nettlesar

Skytetrening-sikt/avtrekk

Jegertrening og vaktliste 2018

LS 2018 i Stjørdal

Vakt for NU/R/ER/J-Torsdagar

TV-aksjon-Dalsøyra krins

Trening-skyting

Skytetid LS Førde

Mannskapsliste Vestlandsstemne 6.-9. juli

Vakt og treningsliste 2017

Medlem i Nyborg skyttarlag

Nyborgstemne bane 7.-8.5-organisering

Treningsliste ute

Lagsm. og sosialt samvær15m 18.3.16

Bedriftsskyting 1. mars 2016

Pangstart 15-resultat

Vaktliste 15m inne

Trening og jaktskyting

God reklame for skytesporten i Gulen

Samlagstemne i felt Nessane 25.4.15

LS-Lesja

Informasjon/Vaktliste/trening ute torsdagar kl. 18.00

Vinnarar morsdagslotteri 2015

Industriarbeidarane vann bedriftskytinga 2015

Pangstart 3-Nyborg 13.11 på treninga

Skytetrening 15m onsdagar for kl. 1-5 kl. 20.00

Trening til ny sesong

Ungdomsamling Sogn Ytre den 8.11

Trening-skytesimulator

Nyborgstemna 10.-11.5.14

Lagsmeisterskap 15 2013

Vaktliste 15 m 2012-2013 inne 15 m

Org.medalje Nyborg 11.8.11

Jakt treningar og jaktprøve 2011

Jegerkurs 12.-13.3.11 på Hosteland

Jakt-og treningskyting 2010

Vaktliste ute 2010-Onsdagar

Nyborg skoleskyting 100% deltaking

Serieskyting Sogn Ytre 2010

Kontakt Nyborg

Samlagstemne Bjordal 16.8

Finalegrense vestlandbane

Medalje historikk vestlandstemna

Kart Nyborg skytebane

Skytetider Vestlandstemne

Tidsplan (førebels) sundag 5.7 Vestlandstemna bane

Samlagskyting Vestlandstemna

LS-Evje -Nyborg 18 stk. skytetider

Skytingens Dag sundag 7.juni

Skytetider Vestlandstemna

Landsdelstemne i Førde 13.-14. juni-Skytetider

Org.medalje 30.5.09 i Vadheim

Jaktprøven og trening 2009

Nyborgstemna og Oppedalstemna 2.-3.mai

Vestlandstemne 2009-overnatting

Vestlandstemne 3.-5. juli 2009-Innbyding

Samlagsstemna i felt 19.4- Lavikdal

Korrespondanse runde 7

Korrespondanseskyting runde 6

Korrespondanse runde 5

Vinnarar morsdagskakelotteri 2009

Korrespondanseskyting runde 4

Korrespondanseskyting runde 3

SY-Runde 2

Korrespondanseskytinga runde 1 2009

Nybiorg min.- 23.-24. januar-innbyding

Skytekurs/bading i Høyanger 14.2

Serieskyting korrespondanse 2009

Referat frå styremøte 8-12-08

LS- Førde skytetider Nyborg

Skytetider Vestlandsstemne Voss

Fredagstrening - vaktliste 2008.

200 m 35 skot Nyborg bane 2008

100 m35 skot Nyborg bane 2008

Resultat Nyborg bane 2008

Skytetid påNyborgstemna 30.5

Skytingens Dag var vellukka.

Nyborg Skytetider Ålfoten 7.6.08

Nyborgstemna bane 2008

Organisering Nyborgstemna 31.5-1.6.2008

Lagsmeisterskap i feltsskyting 2008

Resultat lag.min 2008

Bedriftsskyting 4.3.08

Lagsmeisterskap fredag 7.mars

Bedriftsskyting tirsdag 4.mars

Resultat samlagsstemne miniatyr Sogn Ytre 2008

Tirsdag - Vaktliste R-ER-J

Samlagstemne 15m-arbeidoppgåver

Resultat Nyborg min

Nyborg miniatyr 25-26.1- innbyding

PANGSTART/Solund sundag 20.1

Ansvar Nyborg miniatyr 24.-26.1

Vaktliste vinter/vår 2008

Innbyding Nyborg min 24.-26.1

Ombodsmøte Sogn Ytre 2007

Referat frå årsmøte 2007

Resultat Fjordane felt - Gula 2007

Ole Aril Aa Landsdelsmeister

Resultat innleiing Fjordane bane

Landsdelskrinsstemne i Gulen.

Dette skjer på skytebana i mai

Landsdelskrinsstemne bane og felt

Trening 100m nr. 2 ute.

Resultat lagfelt 14.4.07

Lagsmeisterskap feltsskyting laurdag14.april

Vaktliste -treningar fredag 100m

Samlagsstemne felt laurdag 21.4 - Oppedal/B

Reknes Byggjevarer vann bedriftsskytinga.

Nyborg lag min. 2007

Resultat korrespondanseskyting 2007

Morsdagslotteri 2007.

Resultat - Nyborg stemna miniatyr

Nyborg miniatyr 2.-3.2 - ansvarsliste.

Seim og Meland resultat

Morsdagskakelotteri 2007

Skytetider Seim og Meland 28.1.07

Felles møte mandag 29. januar

Innbyding Nyborstemna miniatyr.

Solund sundag 21.1.07- resultat.

Til andre heimesider - Nyttige lenkjer

Resultat Juletreff for familiar.

Resultat skoleskyting Dalsøyra skule 15.12.06

God skyting av nyborgsskyttarar.

Skytetider Gaular 10. des.06

Referat frå ombodsmøtet i Sogn Ytre

Korrespondanseskyting-serieoppsett 2007.

Haustcup resultat.

Korrespondanseskyting SY

Ombodsmøte - les meir

Høstcup i Gaular - les meir

Til andre heimesider

Skal du til LS-2007 i Steinkjer.

DFS