200m 35 skot Nyborg bane 2008
 

Klasse 1 35 Skudd

1

Eivind Børilden

Lindås

236

2

Per Trygve Berge

Vadheim

227

3

Linda Anette Sande

Hyen

227

Klasse 2 35 Skudd

1

Arne L. Nes

Leikanger

240

2

Oddmund Tormodset

Viksdalen

237

3

Bjørn Ingvar Oppedal

Oppedal/Brekke

235

4

Gjermund Halsvik

Frøysetvågen

227

5

Christian Årskaug

Oppedal/Brekke

227

6

Sigurd Eggum

Nyborg

221

7

Bjarne Haugnes

Florø

191

Klasse 3 35 Skudd

1

Helge Årskaug

Oppedal/Brekke

331

2

Lars Magnus Neverdal

Nyborg

324

3

Arild Fosse

Gula

323

4

Frode Solheim

Nyborg

322

5

Jardar Følling

Viksdalen

322

6

Odd Morten Skogly

Lindås

321

7

Erling Dingsøyr

Vadheim

317

8

Helge Bakke

Nesse

315

9

Erlend Nessen

Solund

307

10

Arve Dyregrov

Nyborg

295

11

Bjarne Sleire

Vadheim

294

12

Roy Haarstad

Gaular

288

13

Bjørn Engedal

Lavikdal

288

14

Asbjørn Massnes

Oppedal/Brekke

234

Klasse 4 35 Skudd

1

Ørjan Russenes

Førde

335

2

Tor Kristian Lavik

Åsane/Hordvik

335

3

Leif Magne Vigdal

Vetlefjorden

335

4

Eirik Blindheim

Seim

333

5

Jens Raunehaug

Sogndal

333

6

Frode Nævdal

Arna

331

7

Ole Tom Nord

Eidsbygda

331

8

Ole Jørgen Grytten

Holsen

330

9

Janne Haugnes

Florø

330

10

Terje Hus

Omvikdalen

329

11

Harry Gram

Førde

329

12

Jostein Koldingsnes

Nesse

327

13

Olav Mundal

Fjærland

326

14

Børge Kvammen

Førde

326

15

Torbjørn Landro

Sartor

326

16

Einar Garvik

Arna

325

17

Kåre Bjørkhaug

Lavikdal

324

18

Per Roar Lillemo.

Fjærland

323

19

Hall Midthun

Gula

317

20

Halvard Gram

Førde

317

21

Andreas Røyrvik

Hyen

316

22

Harald Koldingsnes

Nesse

226

23

Anders korneliussen

Lindås

225

Klasse 5 35 Skudd

1

Bjarte Haugnes

Florø

345

2

Rune Seim

Seim

344

3

Erling Melvær

Florø

344

4

Svein Kåre Furre

Leikanger

343

4

Bertel Oddne Mjellem

Hyen

343

6

Lars H. Ese

Balestrand

343

7

Johannes Seim

Seim

343

8

Idar Wergeland

Lindås

341

9

Bjørn Indrebø

Farnes

339

10

Lars K.Økland

Seim

339

11

Geir Rosnes

Herdla

339

12

Jørgen Virkesdal

Nyborg

337

13

Frode Torsvik

Seim

337

14

Øystein Færøvik

Seim

336

15

Ove Sunde

Dale

336

16

Bernt Tore Inderøy

Hyllestad

335

17

Hilde Haarstad

Gaular

334

18

Eivind Yttri

Leikanger

334

Klasse V55 35 Skudd

1

Alf Høysæter

Tysse

345

2

Ola Kjell Loneland

Dale

343

3

Kåre Olav Skår

Vadheim

337

4

Oddvar Råsberg

Nesse

337

5

Einar Rosnes

Herdla

336

6

Sigurd Hatlenes

Farnes

334

7

Jonn Skagen

Gaular

332


  

Kontakt Nyborg  
  nyborg@skytterlag.no el. mobil 97633174 
Bank 3817.20.08663 Org.nr 984 410 077



Dataskyting -NB! Bruk explorer nettlesar

Skytetrening-sikt/avtrekk

Jegertrening og vaktliste 2018

LS 2018 i Stjørdal

Vakt for NU/R/ER/J-Torsdagar

TV-aksjon-Dalsøyra krins

Trening-skyting

Skytetid LS Førde

Mannskapsliste Vestlandsstemne 6.-9. juli

Vakt og treningsliste 2017

Medlem i Nyborg skyttarlag

Nyborgstemne bane 7.-8.5-organisering

Treningsliste ute

Lagsm. og sosialt samvær15m 18.3.16

Bedriftsskyting 1. mars 2016

Pangstart 15-resultat

Vaktliste 15m inne

Trening og jaktskyting

God reklame for skytesporten i Gulen

Samlagstemne i felt Nessane 25.4.15

LS-Lesja

Informasjon/Vaktliste/trening ute torsdagar kl. 18.00

Vinnarar morsdagslotteri 2015

Industriarbeidarane vann bedriftskytinga 2015

Pangstart 3-Nyborg 13.11 på treninga

Skytetrening 15m onsdagar for kl. 1-5 kl. 20.00

Trening til ny sesong

Ungdomsamling Sogn Ytre den 8.11

Trening-skytesimulator

Nyborgstemna 10.-11.5.14

Lagsmeisterskap 15 2013

Vaktliste 15 m 2012-2013 inne 15 m

Org.medalje Nyborg 11.8.11

Jakt treningar og jaktprøve 2011

Jegerkurs 12.-13.3.11 på Hosteland

Jakt-og treningskyting 2010

Vaktliste ute 2010-Onsdagar

Nyborg skoleskyting 100% deltaking

Serieskyting Sogn Ytre 2010

Kontakt Nyborg

Samlagstemne Bjordal 16.8

Finalegrense vestlandbane

Medalje historikk vestlandstemna

Kart Nyborg skytebane

Skytetider Vestlandstemne

Tidsplan (førebels) sundag 5.7 Vestlandstemna bane

Samlagskyting Vestlandstemna

LS-Evje -Nyborg 18 stk. skytetider

Skytingens Dag sundag 7.juni

Skytetider Vestlandstemna

Landsdelstemne i Førde 13.-14. juni-Skytetider

Org.medalje 30.5.09 i Vadheim

Jaktprøven og trening 2009

Nyborgstemna og Oppedalstemna 2.-3.mai

Vestlandstemne 2009-overnatting

Vestlandstemne 3.-5. juli 2009-Innbyding

Samlagsstemna i felt 19.4- Lavikdal

Korrespondanse runde 7

Korrespondanseskyting runde 6

Korrespondanse runde 5

Vinnarar morsdagskakelotteri 2009

Korrespondanseskyting runde 4

Korrespondanseskyting runde 3

SY-Runde 2

Korrespondanseskytinga runde 1 2009

Nybiorg min.- 23.-24. januar-innbyding

Skytekurs/bading i Høyanger 14.2

Serieskyting korrespondanse 2009

Referat frå styremøte 8-12-08

LS- Førde skytetider Nyborg

Skytetider Vestlandsstemne Voss

Fredagstrening - vaktliste 2008.

200 m 35 skot Nyborg bane 2008

100 m35 skot Nyborg bane 2008

Resultat Nyborg bane 2008

Skytetid påNyborgstemna 30.5

Skytingens Dag var vellukka.

Nyborg Skytetider Ålfoten 7.6.08

Nyborgstemna bane 2008

Organisering Nyborgstemna 31.5-1.6.2008

Lagsmeisterskap i feltsskyting 2008

Resultat lag.min 2008

Bedriftsskyting 4.3.08

Lagsmeisterskap fredag 7.mars

Bedriftsskyting tirsdag 4.mars

Resultat samlagsstemne miniatyr Sogn Ytre 2008

Tirsdag - Vaktliste R-ER-J

Samlagstemne 15m-arbeidoppgåver

Resultat Nyborg min

Nyborg miniatyr 25-26.1- innbyding

PANGSTART/Solund sundag 20.1

Ansvar Nyborg miniatyr 24.-26.1

Vaktliste vinter/vår 2008

Innbyding Nyborg min 24.-26.1

Ombodsmøte Sogn Ytre 2007

Referat frå årsmøte 2007

Resultat Fjordane felt - Gula 2007

Ole Aril Aa Landsdelsmeister

Resultat innleiing Fjordane bane

Landsdelskrinsstemne i Gulen.

Dette skjer på skytebana i mai

Landsdelskrinsstemne bane og felt

Trening 100m nr. 2 ute.

Resultat lagfelt 14.4.07

Lagsmeisterskap feltsskyting laurdag14.april

Vaktliste -treningar fredag 100m

Samlagsstemne felt laurdag 21.4 - Oppedal/B

Reknes Byggjevarer vann bedriftsskytinga.

Nyborg lag min. 2007

Resultat korrespondanseskyting 2007

Morsdagslotteri 2007.

Resultat - Nyborg stemna miniatyr

Nyborg miniatyr 2.-3.2 - ansvarsliste.

Seim og Meland resultat

Morsdagskakelotteri 2007

Skytetider Seim og Meland 28.1.07

Felles møte mandag 29. januar

Innbyding Nyborstemna miniatyr.

Solund sundag 21.1.07- resultat.

Til andre heimesider - Nyttige lenkjer

Resultat Juletreff for familiar.

Resultat skoleskyting Dalsøyra skule 15.12.06

God skyting av nyborgsskyttarar.

Skytetider Gaular 10. des.06

Referat frå ombodsmøtet i Sogn Ytre

Korrespondanseskyting-serieoppsett 2007.

Haustcup resultat.

Korrespondanseskyting SY

Ombodsmøte - les meir

Høstcup i Gaular - les meir

Til andre heimesider

Skal du til LS-2007 i Steinkjer.

DFS