Korrespondanseskyting runde 3
 

Korrespondanseskyting miniatyr

Sogn Ytre 2009.


Resultat 3. runde


Kl. 1 - 5/V55:

Oppedal/Brekke A - Oppedal/Brekke B 919 - 901

Gula - Nesse B 894 - 925

Bjordal/Søreide - Nesse A 902 - 945

Nyborg WO


Tabell etter 3 rundar.

Nesse A 2829 9 p.

Nesse B 2763 7 p.

Nyborg 1884 6 p.

Oppedal/Brekke A 1845 4 p.

Bjordal/Søreide 1811 4 p.

Oppedal/Brekke B 2678 3 p.

Gula 2647 3 p.


Dei beste resultata individuelt:

Harald Koldingsnes, Nesse A 237

Geir Tore Måren, Nesse A 237

Arild Fosse, Gula 236

Jostein Koldingsnes, Nesse A 236

John Inge Råsberg, Nesse B 236

Per Johan Brekke, Bjordal/Søreide 235

Oddvar Råsberg, Nesse A 235

Ken Heine Bakke, Nesse B 235

Arild Wergeland, Oppedal/Brekke A 235

Helge Bakke, Nesse B 234

Egil Nyheim, Oppedal/Brekke B 232

Lasse Wergeland, Oppedal/Brekke A 231


R - J/V65 - V73:

Nesse - Vadheim 903 - 941

Nyborg - Oppedal/Brekke 973 - 922


Tabell etter 3 rundar:

Nyborg 2897 9 p.

Vadheim 2800 7 p.

Nesse 2699 5 p.

Oppedal/Brekke 2747 3 p.


Resultat individuelt:

Rekrutt:

Lasse Virkesdal, Nyborg 245

Reidar Berge, Vadheim 244

Benedikte Oppedal, Oppedal/Brekke 239

Ida Marie Færøy, Oppedal/Brekke 229

Svein Joar Eldevik, Vadheim 228

Hedda Kleiven, Nesse 225

Magdalena S. Bakke, Nesse 220


Eldre Rekrutt:

Robin Rambjørg, Nyborg 248

Eirik D. Kroghrud, Nyborg 236

Sondre S. Grønsberg, Nesse 221


Junior:

Jon Magne Eggum, Nyborg 244

Leif Magne Berge, Vadheim 241

Kjetil Koldingsnes, Nesse 237

Tor Erik Oppedal, Oppedal/Brekke 233

Kjetil Asheim, Oppedal/Brekke 221


V73:

Frits Norevik, Vadheim 228


  

Kontakt Nyborg  
  nyborg@skytterlag.no el. mobil 97633174 
Bank 3817.20.08663 Org.nr 984 410 077



Dataskyting -NB! Bruk explorer nettlesar

Skytetrening-sikt/avtrekk

Jegertrening og vaktliste 2018

LS 2018 i Stjørdal

Vakt for NU/R/ER/J-Torsdagar

TV-aksjon-Dalsøyra krins

Trening-skyting

Skytetid LS Førde

Mannskapsliste Vestlandsstemne 6.-9. juli

Vakt og treningsliste 2017

Medlem i Nyborg skyttarlag

Nyborgstemne bane 7.-8.5-organisering

Treningsliste ute

Lagsm. og sosialt samvær15m 18.3.16

Bedriftsskyting 1. mars 2016

Pangstart 15-resultat

Vaktliste 15m inne

Trening og jaktskyting

God reklame for skytesporten i Gulen

Samlagstemne i felt Nessane 25.4.15

LS-Lesja

Informasjon/Vaktliste/trening ute torsdagar kl. 18.00

Vinnarar morsdagslotteri 2015

Industriarbeidarane vann bedriftskytinga 2015

Pangstart 3-Nyborg 13.11 på treninga

Skytetrening 15m onsdagar for kl. 1-5 kl. 20.00

Trening til ny sesong

Ungdomsamling Sogn Ytre den 8.11

Trening-skytesimulator

Nyborgstemna 10.-11.5.14

Lagsmeisterskap 15 2013

Vaktliste 15 m 2012-2013 inne 15 m

Org.medalje Nyborg 11.8.11

Jakt treningar og jaktprøve 2011

Jegerkurs 12.-13.3.11 på Hosteland

Jakt-og treningskyting 2010

Vaktliste ute 2010-Onsdagar

Nyborg skoleskyting 100% deltaking

Serieskyting Sogn Ytre 2010

Kontakt Nyborg

Samlagstemne Bjordal 16.8

Finalegrense vestlandbane

Medalje historikk vestlandstemna

Kart Nyborg skytebane

Skytetider Vestlandstemne

Tidsplan (førebels) sundag 5.7 Vestlandstemna bane

Samlagskyting Vestlandstemna

LS-Evje -Nyborg 18 stk. skytetider

Skytingens Dag sundag 7.juni

Skytetider Vestlandstemna

Landsdelstemne i Førde 13.-14. juni-Skytetider

Org.medalje 30.5.09 i Vadheim

Jaktprøven og trening 2009

Nyborgstemna og Oppedalstemna 2.-3.mai

Vestlandstemne 2009-overnatting

Vestlandstemne 3.-5. juli 2009-Innbyding

Samlagsstemna i felt 19.4- Lavikdal

Korrespondanse runde 7

Korrespondanseskyting runde 6

Korrespondanse runde 5

Vinnarar morsdagskakelotteri 2009

Korrespondanseskyting runde 4

Korrespondanseskyting runde 3

SY-Runde 2

Korrespondanseskytinga runde 1 2009

Nybiorg min.- 23.-24. januar-innbyding

Skytekurs/bading i Høyanger 14.2

Serieskyting korrespondanse 2009

Referat frå styremøte 8-12-08

LS- Førde skytetider Nyborg

Skytetider Vestlandsstemne Voss

Fredagstrening - vaktliste 2008.

200 m 35 skot Nyborg bane 2008

100 m35 skot Nyborg bane 2008

Resultat Nyborg bane 2008

Skytetid påNyborgstemna 30.5

Skytingens Dag var vellukka.

Nyborg Skytetider Ålfoten 7.6.08

Nyborgstemna bane 2008

Organisering Nyborgstemna 31.5-1.6.2008

Lagsmeisterskap i feltsskyting 2008

Resultat lag.min 2008

Bedriftsskyting 4.3.08

Lagsmeisterskap fredag 7.mars

Bedriftsskyting tirsdag 4.mars

Resultat samlagsstemne miniatyr Sogn Ytre 2008

Tirsdag - Vaktliste R-ER-J

Samlagstemne 15m-arbeidoppgåver

Resultat Nyborg min

Nyborg miniatyr 25-26.1- innbyding

PANGSTART/Solund sundag 20.1

Ansvar Nyborg miniatyr 24.-26.1

Vaktliste vinter/vår 2008

Innbyding Nyborg min 24.-26.1

Ombodsmøte Sogn Ytre 2007

Referat frå årsmøte 2007

Resultat Fjordane felt - Gula 2007

Ole Aril Aa Landsdelsmeister

Resultat innleiing Fjordane bane

Landsdelskrinsstemne i Gulen.

Dette skjer på skytebana i mai

Landsdelskrinsstemne bane og felt

Trening 100m nr. 2 ute.

Resultat lagfelt 14.4.07

Lagsmeisterskap feltsskyting laurdag14.april

Vaktliste -treningar fredag 100m

Samlagsstemne felt laurdag 21.4 - Oppedal/B

Reknes Byggjevarer vann bedriftsskytinga.

Nyborg lag min. 2007

Resultat korrespondanseskyting 2007

Morsdagslotteri 2007.

Resultat - Nyborg stemna miniatyr

Nyborg miniatyr 2.-3.2 - ansvarsliste.

Seim og Meland resultat

Morsdagskakelotteri 2007

Skytetider Seim og Meland 28.1.07

Felles møte mandag 29. januar

Innbyding Nyborstemna miniatyr.

Solund sundag 21.1.07- resultat.

Til andre heimesider - Nyttige lenkjer

Resultat Juletreff for familiar.

Resultat skoleskyting Dalsøyra skule 15.12.06

God skyting av nyborgsskyttarar.

Skytetider Gaular 10. des.06

Referat frå ombodsmøtet i Sogn Ytre

Korrespondanseskyting-serieoppsett 2007.

Haustcup resultat.

Korrespondanseskyting SY

Ombodsmøte - les meir

Høstcup i Gaular - les meir

Til andre heimesider

Skal du til LS-2007 i Steinkjer.

DFS