Resultat 35 skot 100 m Nyborg bane 2008
 

Klasse ASP 35 Skudd

1

Sunniva K Sleire

Nyborg

233

2

Gaute Porten Øen

Hyllestad

233

3

Iver Halland

Nyborg

225

4

Sondre K Sleire

Nyborg

222

5

Vegard Haveland

Nyborg

212

6

Vegard Neverdal Loen

Frøysetvågen

210

7

Anders Dyregrov

Nyborg

194

8

Torbjørn Dyregrov

Nyborg

185

9

Vegar Molland

Nyborg

181

10

James Henriksen

Nyborg

167

Klasse R 35 Skudd

1

Mats Haugnes

Florø

348

2

Lovise Eiken

Hyllestad

343

3

Robin Rambjørg

Nyborg

343

4

Marit Varlid

Hyllestad

342

5

Trine K Molland

Nyborg

340

6

Gabriel Skjulhaug Yttri

Leikanger

339

7

Karoline Erdal

Førde

331

8

Jan Eirik Baarøy

Nyborg

324

9

Sverre Nord Løland

Hyllestad

323

10

Benedikte Oppedal

Oppedal/Brekke

323

11

Helena Sæbø Nes

Leikanger

316

12

Torstein Virkesdal

Nyborg

315

13

Bjarte Nerdal

Nyborg

310

14

Lasse Virkesdal

Nyborg

307

15

Jetmund Høsteland

Nyborg

303

16

Reidar Berge

Vadheim

299

17

Jonas Nord Løland

Hyllestad

280

18

Roy Aage Baarøy

Nyborg

226

19

Kristin Molland

Nyborg

46

Klasse ER 35 Skudd

1

Lars Haugnes

Florø

350

2

Jørgen Skivenesvåg

Hyllestad

348

3

Maria Sæbø Nes

Leikanger

348

4

Glenn Ove Andvik

Frøysetvågen

344

5

Thomas Lanes Nord

Eidsbygda

343

6

Erlend Nord

Eidsbygda

340

7

Jon S Eggum

Nyborg

339

8

Stian Andre Fossøy

Leikanger

338

9

Alexander Virkesdal

Nyborg

336

10

Eirik D Kroghrud

Nyborg

334

11

Even Lihaug

Nyborg

333

12

Tor Erik Oppedal

Oppedal/Brekke

332

13

Arnhild Eiken

Hyllestad

330

14

Nina Lovise Høsteland

Nyborg

322

15

Christian Krossøy

Lindås

314

Klasse J 35 Skudd

1

Lars Holme

Hyen

348

2

Nikolai Hyenes Kvellestad

Hyllestad

347

2

Ole Martin Erdal

Førde

347

4

Stian Vatnøy

Seim

346

5

Janne Tormodset

Viksdalen

346

6

Endre Varlid

Hyllestad

346

7

Ole Jonny Gjengedal

Hyen

346

8

Håkon Høsteland

Nyborg

342

9

Tarjei Oppedal

Oppedal/Brekke

341

10

Ivar Nord

Eidsbygda

340

11

Karoline Gram

Førde

339

12

Kjetil Koldingsnes

Nesse

335

13

Leiv Magne Berge

Vadheim

330

14

Stian K Molland

Nyborg

317

Klasse V65 35 Skudd

1

Arne J Seim

Seim

350

2

Ivar Seim

Åsane/Hordvik

348

3

Peder Holme

Hyen

347

4

Normann Sleire

Frøysetvågen

346

5

Olav Kristensen

Åsane/Hordvik

345

6

Harry Porten

Hyllestad

344

7

Anders Søreide

Bjordal/Søreide

343

8

Hans Tvedt

Seim

337

9

Magnus Nyland

Lavikdal

337

10

Ingvard Breidvik

Gula

328

Klasse V73 35 Skudd

1

Audun Skorpa

Florø

340

2

Frits Norevik

Vadheim

339


  

Kontakt Nyborg  
  nyborg@skytterlag.no el. mobil 97633174 
Bank 3817.20.08663 Org.nr 984 410 077



Dataskyting -NB! Bruk explorer nettlesar

Skytetrening-sikt/avtrekk

Jegertrening og vaktliste 2018

LS 2018 i Stjørdal

Vakt for NU/R/ER/J-Torsdagar

TV-aksjon-Dalsøyra krins

Trening-skyting

Skytetid LS Førde

Mannskapsliste Vestlandsstemne 6.-9. juli

Vakt og treningsliste 2017

Medlem i Nyborg skyttarlag

Nyborgstemne bane 7.-8.5-organisering

Treningsliste ute

Lagsm. og sosialt samvær15m 18.3.16

Bedriftsskyting 1. mars 2016

Pangstart 15-resultat

Vaktliste 15m inne

Trening og jaktskyting

God reklame for skytesporten i Gulen

Samlagstemne i felt Nessane 25.4.15

LS-Lesja

Informasjon/Vaktliste/trening ute torsdagar kl. 18.00

Vinnarar morsdagslotteri 2015

Industriarbeidarane vann bedriftskytinga 2015

Pangstart 3-Nyborg 13.11 på treninga

Skytetrening 15m onsdagar for kl. 1-5 kl. 20.00

Trening til ny sesong

Ungdomsamling Sogn Ytre den 8.11

Trening-skytesimulator

Nyborgstemna 10.-11.5.14

Lagsmeisterskap 15 2013

Vaktliste 15 m 2012-2013 inne 15 m

Org.medalje Nyborg 11.8.11

Jakt treningar og jaktprøve 2011

Jegerkurs 12.-13.3.11 på Hosteland

Jakt-og treningskyting 2010

Vaktliste ute 2010-Onsdagar

Nyborg skoleskyting 100% deltaking

Serieskyting Sogn Ytre 2010

Kontakt Nyborg

Samlagstemne Bjordal 16.8

Finalegrense vestlandbane

Medalje historikk vestlandstemna

Kart Nyborg skytebane

Skytetider Vestlandstemne

Tidsplan (førebels) sundag 5.7 Vestlandstemna bane

Samlagskyting Vestlandstemna

LS-Evje -Nyborg 18 stk. skytetider

Skytingens Dag sundag 7.juni

Skytetider Vestlandstemna

Landsdelstemne i Førde 13.-14. juni-Skytetider

Org.medalje 30.5.09 i Vadheim

Jaktprøven og trening 2009

Nyborgstemna og Oppedalstemna 2.-3.mai

Vestlandstemne 2009-overnatting

Vestlandstemne 3.-5. juli 2009-Innbyding

Samlagsstemna i felt 19.4- Lavikdal

Korrespondanse runde 7

Korrespondanseskyting runde 6

Korrespondanse runde 5

Vinnarar morsdagskakelotteri 2009

Korrespondanseskyting runde 4

Korrespondanseskyting runde 3

SY-Runde 2

Korrespondanseskytinga runde 1 2009

Nybiorg min.- 23.-24. januar-innbyding

Skytekurs/bading i Høyanger 14.2

Serieskyting korrespondanse 2009

Referat frå styremøte 8-12-08

LS- Førde skytetider Nyborg

Skytetider Vestlandsstemne Voss

Fredagstrening - vaktliste 2008.

200 m 35 skot Nyborg bane 2008

100 m35 skot Nyborg bane 2008

Resultat Nyborg bane 2008

Skytetid påNyborgstemna 30.5

Skytingens Dag var vellukka.

Nyborg Skytetider Ålfoten 7.6.08

Nyborgstemna bane 2008

Organisering Nyborgstemna 31.5-1.6.2008

Lagsmeisterskap i feltsskyting 2008

Resultat lag.min 2008

Bedriftsskyting 4.3.08

Lagsmeisterskap fredag 7.mars

Bedriftsskyting tirsdag 4.mars

Resultat samlagsstemne miniatyr Sogn Ytre 2008

Tirsdag - Vaktliste R-ER-J

Samlagstemne 15m-arbeidoppgåver

Resultat Nyborg min

Nyborg miniatyr 25-26.1- innbyding

PANGSTART/Solund sundag 20.1

Ansvar Nyborg miniatyr 24.-26.1

Vaktliste vinter/vår 2008

Innbyding Nyborg min 24.-26.1

Ombodsmøte Sogn Ytre 2007

Referat frå årsmøte 2007

Resultat Fjordane felt - Gula 2007

Ole Aril Aa Landsdelsmeister

Resultat innleiing Fjordane bane

Landsdelskrinsstemne i Gulen.

Dette skjer på skytebana i mai

Landsdelskrinsstemne bane og felt

Trening 100m nr. 2 ute.

Resultat lagfelt 14.4.07

Lagsmeisterskap feltsskyting laurdag14.april

Vaktliste -treningar fredag 100m

Samlagsstemne felt laurdag 21.4 - Oppedal/B

Reknes Byggjevarer vann bedriftsskytinga.

Nyborg lag min. 2007

Resultat korrespondanseskyting 2007

Morsdagslotteri 2007.

Resultat - Nyborg stemna miniatyr

Nyborg miniatyr 2.-3.2 - ansvarsliste.

Seim og Meland resultat

Morsdagskakelotteri 2007

Skytetider Seim og Meland 28.1.07

Felles møte mandag 29. januar

Innbyding Nyborstemna miniatyr.

Solund sundag 21.1.07- resultat.

Til andre heimesider - Nyttige lenkjer

Resultat Juletreff for familiar.

Resultat skoleskyting Dalsøyra skule 15.12.06

God skyting av nyborgsskyttarar.

Skytetider Gaular 10. des.06

Referat frå ombodsmøtet i Sogn Ytre

Korrespondanseskyting-serieoppsett 2007.

Haustcup resultat.

Korrespondanseskyting SY

Ombodsmøte - les meir

Høstcup i Gaular - les meir

Til andre heimesider

Skal du til LS-2007 i Steinkjer.

DFS