Resultat Nyborstemna bane 2008
 Nyborgstemna bane 2008, Nyborg SKL, 30.05.-1.6.2008:
Det deltok 142 skyttarar og stemna vart godt avvikla under gode vertilhøve.
Mesterskap:
Klasse 3-5: 1. Bjarte Haugnes, Florø (5) 345, 2. Rune Seim, Seim (5) 344, 3. Erling Melvær, Florø (5) 344, 4. Bertel Oddne Mjellem, Hyen (5) 343, 5. Lars H. Ese, Balestrand (5) 343, 6. Svein Kåre Furre, Leikanger (5) 343, 7. Johannes Seim, Seim (5) 343

Klasse 1: 1. Eivind Børilden, Lindås 236, 2. Per Trygve Berge, Vadheim 227, 2. Linda Anette Sande, Hyen 227


Klasse 2: 1. Arne L. Nes, Leikanger 240, 2. Oddmund Tormodset, Viksdalen 237, 3. Bjørn Ingvar Oppedal, Oppedal/Brekke 235


V55: 1. Alf Høysæter, Tysse 345, 2. Ola Kjell Loneland, Dale 343, 3. Oddvar Råsberg, Nesse 337, 4. Kåre Olav Skår, Vadheim 337


Rekrutt: 1. Mats Haugnes, Florø 348, 2. Lovise Eiken, Hyllestad 343, 3. Robin Rambjørg, Nyborg 343


Eldre rekrutt: 1. Lars Haugnes, Florø 350, 2. Maria Sæbø Nes, Leikanger 348, 3. Jørgen Skivenesvåg, Hyllestad 348


Junior: 1. Lars Holme, Hyen 348, 2. Ole Martin Erdal, Førde 347, 3. Nikolai Hyenes Kvellestad, Hyllestad 347


V65: 1. Arne J Seim, Seim 350, 2. Ivar Seim, Åsane/Hordvik 348, 3. Peder Holme, Hyen 347


V73: 1. Audun Skorpa, Florø 340, 2. Frits Norevik, Vadheim 339


Hovedskyting:


Klasse 1: 1. Eivind Børilden, Lindås 236, 2. Per Trygve Berge, Vadheim 227, 3. Linda Anette Sande, Hyen 227


Klasse 2: 1. Arne L. Nes, Leikanger 240, 2. Oddmund Tormodset, Viksdalen 237, 3. Bjørn Ingvar Oppedal, Oppedal/Brekke 235, 4. Gjermund Halsvik, Frøysetvågen 227, 5. Christian Årskaug, Oppedal/Brekke 227, 6. Sigurd Eggum, Nyborg 221, 7. Bjarne Haugnes, Florø 191


Klasse 3: 1. Helge Årskaug, Oppedal/Brekke 236, 2. Asbjørn Massnes, Oppedal/Brekke 234, 3. Frode Solheim, Nyborg 234, 4. Lars Magnus Neverdal, Nyborg 230, 5. Arild Fosse, Gula 228, 6. Jardar Følling, Viksdalen 228, 7. Odd Morten Skogly, Lindås 228, 8. Helge Bakke, Nesse 224, 9. Erling Dingsøyr, Vadheim 220, 10. Bjørn Engedal, Lavikdal 214, 11. Roy Haarstad, Gaular 212, 12. Erlend Nessen, Solund 211, 13. Bjarne Sleire, Vadheim 210, 14. Arve Dyregrov, Nyborg 197


Klasse 4: 1. Eirik Blindheim, Seim 237, 2. Jens Raunehaug, Sogndal 237, 2. Ørjan Russenes, Førde 237, 4. Tor Kristian Lavik, Åsane/Hordvik 237, 5. Leif Magne Vigdal, Vetlefjorden 237, 6. Janne Haugnes, Florø 236, 7. Jostein Koldingsnes, Nesse 234, 8. Terje Hus, Omvikdalen 233, 9. Harry Gram, Førde 233, 10. Ole Tom Nord, Eidsbygda 233, 11. Kåre Bjørkhaug, Lavikdal 233, 12. Frode Nævdal, Arna 232, 13. Ole Jørgen Grytten, Holsen 231, 14. Torbjørn Landro, Sartor 231, 15. Olav Mundal, Fjærland 230, 16. Per Roar Lillemo., Fjærland 230, 17. Børge Kvammen, Førde 229, 18. Einar Garvik, Arna 228, 19. Harald Koldingsnes, Nesse 226, 20. Hall Midthun, Gula 226, 21. Anders korneliussen, Lindås 225, 22. Halvard Gram, Førde 224, 23. Andreas Røyrvik, Hyen 218


Klasse 5: 1. Bjarte Haugnes, Florø 246, 2. Erling Melvær, Florø 245, 3. Rune Seim, Seim 244, 4. Johannes Seim, Seim 244, 5. Svein Kåre Furre, Leikanger 243, 6. Bertel Oddne Mjellem, Hyen 243, 7. Lars H. Ese, Balestrand 243, 8. Idar Wergeland, Lindås 242, 9. Bjørn Indrebø, Farnes 242, 10. Lars K.Økland, Seim 240, 11. Geir Rosnes, Herdla 240, 12. Ove Sunde, Dale 239, 13. Frode Torsvik, Seim 237, 14. Jørgen Virkesdal, Nyborg 237, 15. Bernt Tore Inderøy, Hyllestad 237, 16. Eivind Yttri, Leikanger 237, 17. Øystein Færøvik, Seim 236, 18. Hilde Haarstad, Gaular 234


Klasse V55: 1. Alf Høysæter, Tysse 245, 2. Ola Kjell Loneland, Dale 245, 3. Einar Rosnes, Herdla 243, 4. Kåre Olav Skår, Vadheim 241, 5. Sigurd Hatlenes, Farnes 239, 6. Oddvar Råsberg, Nesse 237, 7. Jonn Skagen, Gaular 234


Klasse ASP: 1. Anders Dyregrov, Nyborg 194, 2. Gaute Porten Øen, Hyllestad 233, 3. Iver Halland, Nyborg 225, 4. James Henriksen, Nyborg 167, 5. Sondre K Sleire, Nyborg 222, 6. Sunniva K Sleire, Nyborg 233, 7. Torbjørn Dyregrov, Nyborg 185, 8. Vegar Molland, Nyborg 181, 9. Vegard Haveland, Nyborg 212, 10. Vegard Neverdal Loen, Frøysetvågen 210


Klasse R: 1. Mats Haugnes, Florø 250, 2. Robin Rambjørg, Nyborg 248, 3. Lovise Eiken, Hyllestad 246, 4. Marit Varlid, Hyllestad 243, 5. Gabriel Skjulhaug Yttri, Leikanger 243, 6. Trine K Molland, Nyborg 243, 7. Jan Eirik Baarøy, Nyborg 238, 8. Sverre Nord Løland, Hyllestad 233, 9. Karoline Erdal, Førde 232, 10. Benedikte Oppedal, Oppedal/Brekke 232, 11. Reidar Berge, Vadheim 231, 12. Torstein Virkesdal, Nyborg 227, 13. Bjarte Nerdal, Nyborg 226, 14. Helena Sæbø Nes, Leikanger 218, 15. Lasse Virkesdal, Nyborg 218, 16. Jetmund Høsteland, Nyborg 213, 17. Jonas Nord Løland, Hyllestad 186, 18. Roy Aage Baarøy, Nyborg 162, 19. Kristin Molland, Nyborg 46


Klasse ER: 1. Lars Haugnes, Florø 250, 2. Jørgen Skivenesvåg, Hyllestad 249, 3. Maria Sæbø Nes, Leikanger 249, 4. Thomas Lanes Nord, Eidsbygda 244, 5. Glenn Ove Andvik, Frøysetvågen 244, 6. Arnhild Eiken, Hyllestad 243, 6. Erlend Nord, Eidsbygda 243, 8. Stian Andre Fossøy, Leikanger 243, 9. Jon S Eggum, Nyborg 242, 10. Eirik D Kroghrud, Nyborg 241, 11. Alexander Virkesdal, Nyborg 241, 12. Tor Erik Oppedal, Oppedal/Brekke 238, 13. Even Lihaug, Nyborg 236, 14. Nina Lovise Høsteland, Nyborg 229, 15. Christian Krossøy, Lindås 224


Klasse J: 1. Lars Holme, Hyen 248, 2. Nikolai Hyenes Kvellestad, Hyllestad 248, 3. Ole Martin Erdal, Førde 247, 4. Ole Jonny Gjengedal, Hyen 247, 5. Stian Vatnøy, Seim 246, 6. Endre Varlid, Hyllestad 246, 7. Janne Tormodset, Viksdalen 246, 8. Håkon Høsteland, Nyborg 243, 9. Karoline Gram, Førde 242, 10. Ivar Nord, Eidsbygda 242, 11. Tarjei Oppedal, Oppedal/Brekke 241, 12. Kjetil Koldingsnes, Nesse 240, 13. Leiv Magne Berge, Vadheim 235, 14. Stian K Molland, Nyborg 219


Klasse V65: 1. Ivar Seim, Åsane/Hordvik 250, 2. Arne J Seim, Seim 250, 3. Peder Holme, Hyen 249, 4. Normann Sleire, Frøysetvågen 248, 5. Olav Kristensen, Åsane/Hordvik 247, 6. Anders Søreide, Bjordal/Søreide 247, 7. Harry Porten, Hyllestad 245, 8. Magnus Nyland, Lavikdal 242, 9. Hans Tvedt, Seim 241, 10. Ingvard Breidvik, Gula 235


Klasse V73: 1. Audun Skorpa, Florø 244, 2. Frits Norevik, Vadheim 242
 
  

Kontakt Nyborg  
  nyborg@skytterlag.no el. mobil 97633174 
Bank 3817.20.08663 Org.nr 984 410 077



Dataskyting -NB! Bruk explorer nettlesar

Skytetrening-sikt/avtrekk

Jegertrening og vaktliste 2018

LS 2018 i Stjørdal

Vakt for NU/R/ER/J-Torsdagar

TV-aksjon-Dalsøyra krins

Trening-skyting

Skytetid LS Førde

Mannskapsliste Vestlandsstemne 6.-9. juli

Vakt og treningsliste 2017

Medlem i Nyborg skyttarlag

Nyborgstemne bane 7.-8.5-organisering

Treningsliste ute

Lagsm. og sosialt samvær15m 18.3.16

Bedriftsskyting 1. mars 2016

Pangstart 15-resultat

Vaktliste 15m inne

Trening og jaktskyting

God reklame for skytesporten i Gulen

Samlagstemne i felt Nessane 25.4.15

LS-Lesja

Informasjon/Vaktliste/trening ute torsdagar kl. 18.00

Vinnarar morsdagslotteri 2015

Industriarbeidarane vann bedriftskytinga 2015

Pangstart 3-Nyborg 13.11 på treninga

Skytetrening 15m onsdagar for kl. 1-5 kl. 20.00

Trening til ny sesong

Ungdomsamling Sogn Ytre den 8.11

Trening-skytesimulator

Nyborgstemna 10.-11.5.14

Lagsmeisterskap 15 2013

Vaktliste 15 m 2012-2013 inne 15 m

Org.medalje Nyborg 11.8.11

Jakt treningar og jaktprøve 2011

Jegerkurs 12.-13.3.11 på Hosteland

Jakt-og treningskyting 2010

Vaktliste ute 2010-Onsdagar

Nyborg skoleskyting 100% deltaking

Serieskyting Sogn Ytre 2010

Kontakt Nyborg

Samlagstemne Bjordal 16.8

Finalegrense vestlandbane

Medalje historikk vestlandstemna

Kart Nyborg skytebane

Skytetider Vestlandstemne

Tidsplan (førebels) sundag 5.7 Vestlandstemna bane

Samlagskyting Vestlandstemna

LS-Evje -Nyborg 18 stk. skytetider

Skytingens Dag sundag 7.juni

Skytetider Vestlandstemna

Landsdelstemne i Førde 13.-14. juni-Skytetider

Org.medalje 30.5.09 i Vadheim

Jaktprøven og trening 2009

Nyborgstemna og Oppedalstemna 2.-3.mai

Vestlandstemne 2009-overnatting

Vestlandstemne 3.-5. juli 2009-Innbyding

Samlagsstemna i felt 19.4- Lavikdal

Korrespondanse runde 7

Korrespondanseskyting runde 6

Korrespondanse runde 5

Vinnarar morsdagskakelotteri 2009

Korrespondanseskyting runde 4

Korrespondanseskyting runde 3

SY-Runde 2

Korrespondanseskytinga runde 1 2009

Nybiorg min.- 23.-24. januar-innbyding

Skytekurs/bading i Høyanger 14.2

Serieskyting korrespondanse 2009

Referat frå styremøte 8-12-08

LS- Førde skytetider Nyborg

Skytetider Vestlandsstemne Voss

Fredagstrening - vaktliste 2008.

200 m 35 skot Nyborg bane 2008

100 m35 skot Nyborg bane 2008

Resultat Nyborg bane 2008

Skytetid påNyborgstemna 30.5

Skytingens Dag var vellukka.

Nyborg Skytetider Ålfoten 7.6.08

Nyborgstemna bane 2008

Organisering Nyborgstemna 31.5-1.6.2008

Lagsmeisterskap i feltsskyting 2008

Resultat lag.min 2008

Bedriftsskyting 4.3.08

Lagsmeisterskap fredag 7.mars

Bedriftsskyting tirsdag 4.mars

Resultat samlagsstemne miniatyr Sogn Ytre 2008

Tirsdag - Vaktliste R-ER-J

Samlagstemne 15m-arbeidoppgåver

Resultat Nyborg min

Nyborg miniatyr 25-26.1- innbyding

PANGSTART/Solund sundag 20.1

Ansvar Nyborg miniatyr 24.-26.1

Vaktliste vinter/vår 2008

Innbyding Nyborg min 24.-26.1

Ombodsmøte Sogn Ytre 2007

Referat frå årsmøte 2007

Resultat Fjordane felt - Gula 2007

Ole Aril Aa Landsdelsmeister

Resultat innleiing Fjordane bane

Landsdelskrinsstemne i Gulen.

Dette skjer på skytebana i mai

Landsdelskrinsstemne bane og felt

Trening 100m nr. 2 ute.

Resultat lagfelt 14.4.07

Lagsmeisterskap feltsskyting laurdag14.april

Vaktliste -treningar fredag 100m

Samlagsstemne felt laurdag 21.4 - Oppedal/B

Reknes Byggjevarer vann bedriftsskytinga.

Nyborg lag min. 2007

Resultat korrespondanseskyting 2007

Morsdagslotteri 2007.

Resultat - Nyborg stemna miniatyr

Nyborg miniatyr 2.-3.2 - ansvarsliste.

Seim og Meland resultat

Morsdagskakelotteri 2007

Skytetider Seim og Meland 28.1.07

Felles møte mandag 29. januar

Innbyding Nyborstemna miniatyr.

Solund sundag 21.1.07- resultat.

Til andre heimesider - Nyttige lenkjer

Resultat Juletreff for familiar.

Resultat skoleskyting Dalsøyra skule 15.12.06

God skyting av nyborgsskyttarar.

Skytetider Gaular 10. des.06

Referat frå ombodsmøtet i Sogn Ytre

Korrespondanseskyting-serieoppsett 2007.

Haustcup resultat.

Korrespondanseskyting SY

Ombodsmøte - les meir

Høstcup i Gaular - les meir

Til andre heimesider

Skal du til LS-2007 i Steinkjer.

DFS