Korrespondanseskyting runde 2

Korrespondanseskyting miniatyr

Sogn Ytre 2009.

 

Resultat 2. runde.

 

Kl 1 - 5/V55:

Oppedal/Brekke A - Nyborg           926 - 948

Oppedal/Brekke B - Nesse B         891 - 921

Gula - Nesse A                             874 - 943

Bjordal/Søreide       WO

 

Tabell etter 2 rundar:

Nyborg                   1884      6 p.

Nesse A                 1884      6 p.

Nesse B                 1838      4 p.

Bjordal/Søreide         909      3 p.

Oppedal/Brekke B   1777      2 p.

Gula                       1753      2 p.

Oppedal/Brekke A     926      1 p.

 

Dei beste resultata individuelt:

Rune Virkesdal, Nyborg                      243

Frode Solheim, Nyborg                       238

Oddvar Råsberg, Nesse A                   237

Harald Koldingsnes, Nesse A              236

Arild Wergeland, Oppedal/Brekke A     236

Geir Tore Måren, Nesse A                   235

Jostein Koldingsnes, Nesse A             235

Trond Gjervik, Nyborg                          235

Asbjørn Massnes, Oppedal/Brekke A   234

John Inge Råsberg, Nesse B                234

Ken Heine Bakke, Nesse B                 233

Jørgen Virkesdal, Nyborg                     232

Lasse Wergeland, Oppedal/Brekke A   232

Helge Bakke, Nesse B                        231

Egil Nyheim, Oppedal/Brekke B           230

 

R - J/V65 - 73:

Nesse - Oppedal/Brekke          915 - 908

Nyborg - Vadheim                    961 - 932

 

Tabell etter 2 rundar:

Nyborg                   1924       6 p.

Vadheim                1859       4 p.

Nesse                    1796       4 p.

Oppedal/Brekke      1825       2 p.

 

Resultat individuelt:

Rekrutt:

Reidar Berge,  Vadheim                        240

Magdalena S. Bakke, Nesse                 231

Benedikte Oppedal, Oppedal/Brekke      230

Hedda Kleiven, Nesse                           230

Ida Marie Færøy, Oppedal/Brekke          226

Svein Joar Eldevik, Vadheim                  210

 

Eldre Rekrutt:

Robin Rambjørg, Nyborg                        244

Jan Erik Baarøy, Nyborg                        241

Eirik D. Kroghrud                                   239

Sondre S. Grønsberg, Nesse                  220

 

Junior:

Leif Magne Berge, Vadheim                    240

Jon Magne Eggum, Nyborg                     237

Kjetil Koldingsnes, Nesse                       234

Tor Erik Oppedal, Oppedal/Brekke           232

 

V73:

Frits Norevik, Vadheim                            242

Ivar O. Asheim, Oppedal/Brekke              220  
  

Kontakt Nyborg  
  nyborg@skytterlag.no el. mobil 97633174 
Bank 3817.20.08663 Org.nr 984 410 077



Dataskyting -NB! Bruk explorer nettlesar

Skytetrening-sikt/avtrekk

Jegertrening og vaktliste 2018

LS 2018 i Stjørdal

Vakt for NU/R/ER/J-Torsdagar

TV-aksjon-Dalsøyra krins

Trening-skyting

Skytetid LS Førde

Mannskapsliste Vestlandsstemne 6.-9. juli

Vakt og treningsliste 2017

Medlem i Nyborg skyttarlag

Nyborgstemne bane 7.-8.5-organisering

Treningsliste ute

Lagsm. og sosialt samvær15m 18.3.16

Bedriftsskyting 1. mars 2016

Pangstart 15-resultat

Vaktliste 15m inne

Trening og jaktskyting

God reklame for skytesporten i Gulen

Samlagstemne i felt Nessane 25.4.15

LS-Lesja

Informasjon/Vaktliste/trening ute torsdagar kl. 18.00

Vinnarar morsdagslotteri 2015

Industriarbeidarane vann bedriftskytinga 2015

Pangstart 3-Nyborg 13.11 på treninga

Skytetrening 15m onsdagar for kl. 1-5 kl. 20.00

Trening til ny sesong

Ungdomsamling Sogn Ytre den 8.11

Trening-skytesimulator

Nyborgstemna 10.-11.5.14

Lagsmeisterskap 15 2013

Vaktliste 15 m 2012-2013 inne 15 m

Org.medalje Nyborg 11.8.11

Jakt treningar og jaktprøve 2011

Jegerkurs 12.-13.3.11 på Hosteland

Jakt-og treningskyting 2010

Vaktliste ute 2010-Onsdagar

Nyborg skoleskyting 100% deltaking

Serieskyting Sogn Ytre 2010

Kontakt Nyborg

Samlagstemne Bjordal 16.8

Finalegrense vestlandbane

Medalje historikk vestlandstemna

Kart Nyborg skytebane

Skytetider Vestlandstemne

Tidsplan (førebels) sundag 5.7 Vestlandstemna bane

Samlagskyting Vestlandstemna

LS-Evje -Nyborg 18 stk. skytetider

Skytingens Dag sundag 7.juni

Skytetider Vestlandstemna

Landsdelstemne i Førde 13.-14. juni-Skytetider

Org.medalje 30.5.09 i Vadheim

Jaktprøven og trening 2009

Nyborgstemna og Oppedalstemna 2.-3.mai

Vestlandstemne 2009-overnatting

Vestlandstemne 3.-5. juli 2009-Innbyding

Samlagsstemna i felt 19.4- Lavikdal

Korrespondanse runde 7

Korrespondanseskyting runde 6

Korrespondanse runde 5

Vinnarar morsdagskakelotteri 2009

Korrespondanseskyting runde 4

Korrespondanseskyting runde 3

SY-Runde 2

Korrespondanseskytinga runde 1 2009

Nybiorg min.- 23.-24. januar-innbyding

Skytekurs/bading i Høyanger 14.2

Serieskyting korrespondanse 2009

Referat frå styremøte 8-12-08

LS- Førde skytetider Nyborg

Skytetider Vestlandsstemne Voss

Fredagstrening - vaktliste 2008.

200 m 35 skot Nyborg bane 2008

100 m35 skot Nyborg bane 2008

Resultat Nyborg bane 2008

Skytetid påNyborgstemna 30.5

Skytingens Dag var vellukka.

Nyborg Skytetider Ålfoten 7.6.08

Nyborgstemna bane 2008

Organisering Nyborgstemna 31.5-1.6.2008

Lagsmeisterskap i feltsskyting 2008

Resultat lag.min 2008

Bedriftsskyting 4.3.08

Lagsmeisterskap fredag 7.mars

Bedriftsskyting tirsdag 4.mars

Resultat samlagsstemne miniatyr Sogn Ytre 2008

Tirsdag - Vaktliste R-ER-J

Samlagstemne 15m-arbeidoppgåver

Resultat Nyborg min

Nyborg miniatyr 25-26.1- innbyding

PANGSTART/Solund sundag 20.1

Ansvar Nyborg miniatyr 24.-26.1

Vaktliste vinter/vår 2008

Innbyding Nyborg min 24.-26.1

Ombodsmøte Sogn Ytre 2007

Referat frå årsmøte 2007

Resultat Fjordane felt - Gula 2007

Ole Aril Aa Landsdelsmeister

Resultat innleiing Fjordane bane

Landsdelskrinsstemne i Gulen.

Dette skjer på skytebana i mai

Landsdelskrinsstemne bane og felt

Trening 100m nr. 2 ute.

Resultat lagfelt 14.4.07

Lagsmeisterskap feltsskyting laurdag14.april

Vaktliste -treningar fredag 100m

Samlagsstemne felt laurdag 21.4 - Oppedal/B

Reknes Byggjevarer vann bedriftsskytinga.

Nyborg lag min. 2007

Resultat korrespondanseskyting 2007

Morsdagslotteri 2007.

Resultat - Nyborg stemna miniatyr

Nyborg miniatyr 2.-3.2 - ansvarsliste.

Seim og Meland resultat

Morsdagskakelotteri 2007

Skytetider Seim og Meland 28.1.07

Felles møte mandag 29. januar

Innbyding Nyborstemna miniatyr.

Solund sundag 21.1.07- resultat.

Til andre heimesider - Nyttige lenkjer

Resultat Juletreff for familiar.

Resultat skoleskyting Dalsøyra skule 15.12.06

God skyting av nyborgsskyttarar.

Skytetider Gaular 10. des.06

Referat frå ombodsmøtet i Sogn Ytre

Korrespondanseskyting-serieoppsett 2007.

Haustcup resultat.

Korrespondanseskyting SY

Ombodsmøte - les meir

Høstcup i Gaular - les meir

Til andre heimesider

Skal du til LS-2007 i Steinkjer.

DFS