Nyborg min 24.1-26.1. 2008

 

Nyborg min, Nyborg SKL, 24.-26.01.2008:

Mesterskap:

Rekrutt: 1. Marit Varlid, Hyllestad 244, 2. Jan Eirk Baarøy, Nyborg 242, 3. Trine Molland, Nyborg 241

Eldre rekrutt: 1. Glen Ove Andvik, Frøysetvågen 246, 2. Jørgen Skivenesvåg, Hyllestad 245, 3. Alexander Virkesdal, Nyborg 243, 4. Jon Magne Eggum, Nyborg 243

Junior: 1. Håkon Høsteland, Nyborg 240, 2. Tarjei Oppedal, Oppedal/Brekke 240, 3. Kristin Fosse, Gula 235

V65: 1. Anders Søreide, Bjordal/Søreide 247, 2. Harry Porten, Hyllestad 243, 3. Normann Sleire, Frøysetvågen 241

V73: 1. Frits Norevik, Vadheim 245

Klasse 1: 1. Jan Audun Molland, Nyborg 244, 2. Jan S Høsteland, Nyborg 238, 3. Knut Lihaug, Nyborg 236

Klasse 2: 1. Sigurd Eggum, Nyborg 241, 2. Per Magnar Sognnes, Hyllestad 239, 3. Bjørn Ingvar Oppedal, Oppedal/Brekke 237

Klasse 3-5: 1. Jørgen Virkesdal, Nyborg 243, 2. Rune Seim, Seim 242, 3. Bernt Tore Inderøy, Hyllestad 241, 4. Idar Wergeland, Lindås 240, 5. Johannes Seim, Seim 239

V55: 1. Ola Loneland, Dale 242, 2. Kjell Ulvedal, Dale 238, 3. Kåre Olav Skår, Vadheim 238

Hovedskyting:

Klasse ASP: 1. Agnete Solheim, Hyllestad 228, 2. Aleksander T. Hatløy, Hyllestad 222, 3. Anders Dyregrov, Nyborg 218, 4. Birgitte W Hellansjø, Nyborg 200, 5. Camilla Solheim, Nyborg 231, 6. Gard Eiken Flage, Hyllestad 197, 7. Gaute Porten Øen, Hyllestad 206, 8. Ingrid Borlaug Risnes, Hyllestad 238, 9. Iver Halland, Nyborg 224, 10. Jardar Eiken Flage, Hyllestad 238, 11. Karoline Lihaug, Nyborg 218, 12. Kjartan Solheim, Hyllestad 207, 13. Kristin Eide, Hyllestad 234, 14. Kåre Eide, Hyllestad 235, 15. Lasse Virkesdal, Nyborg 229, 16. Lena Kjos, Hyllestad 235, 17. Lina Haugland, Oppedal/Brekke 211, 18. Margrethe W Hellandsjø, Nyborg 233, 19. Marius Fredriksen, Frøysetvågen 225, 20. Roy Åge Baarøy, Nyborg 221, 21. Ruben A Nesse, Nyborg 203, 22. Sindre Tenjum Børnes, Frøysetvågen 220, 23. Sondre K Sleire, Nyborg 232, 24. Sunniva K Sleire, Nyborg 234, 25. Sverre Nord Løland, Hyllestad 229, 26. Torbjørn Dyregrov, Nyborg 189, 27. Torinn Eiken, Hyllestad 205, 28. Vegar Molland, Nyborg 202, 29. Vegard Haveland, Nyborg 229, 30. Vegard Neverdal Loen, Frøysetvågen 216, 31. Vidar Hatlem, Hyllestad 229

Klasse R: 1. Marit Varlid, Hyllestad 244, 2. Jan Eirk Baarøy, Nyborg 242, 3. Trine Molland, Nyborg 241, 4. Robin Rambjørg, Nyborg 238, 5. Lovise Eiken, Hyllestad 237, 6. Kristin Molland, Nyborg 234, 7. Eirik D Kroghrud, Nyborg 234, 8. Magnus Sleire, Frøysetvågen 232, 9. Torstein Virkesdal, Nyborg 230, 10. Stig Sævareid, Gula 229, 11. Erlend Indrebø, Gula 229, 12. Andreas Haveland, Gula 228, 13. Elias Engevik, Solund 225, 14. Jetmund Høsteland, Nyborg 224, 15. Eirin Sognnes, Hyllestad 221, 16. Marit Fosse, Gula 220, 17. Jonas Nord Løland, Hyllestad 219, 18. Hildegunn Strand, Solund 219, 19. Morten Rasch, Nyborg 216, 20. Bjarte Nerdal, Nyborg 212, 21. Øystein Mårstig, Solund 204

Klasse ER: 1. Glen Ove Andvik, Frøysetvågen 246, 2. Jørgen Skivenesvåg, Hyllestad 245, 3. Alexander Virkesdal, Nyborg 243, 4. Jon Magne Eggum, Nyborg 243, 5. Arnhild Eiken, Hyllestad 239, 6. Even Lihaug, Nyborg 238, 7. Tor Erik Oppedal, Oppedal/Brekke 236, 8. Nina L Høsteland, Nyborg 235

Klasse J: 1. Håkon Høsteland, Nyborg 240, 2. Tarjei Oppedal, Oppedal/Brekke 240, 3. Kristin Fosse, Gula 235

Klasse V65: 1. Anders Søreide, Bjordal/Søreide 247, 2. Harry Porten, Hyllestad 243, 3. Normann Sleire, Frøysetvågen 241

Klasse V73: 1. Frits Norevik, Vadheim 245

Klasse 1: 1. Jan Audun Molland, Nyborg 244, 2. Jan S Høsteland, Nyborg 238, 3. Knut Lihaug, Nyborg 236, 4. Kjell Dyregrov, Nyborg 233

Klasse 2: 1. Sigurd Eggum, Nyborg 241, 2. Per Magnar Sognnes, Hyllestad 239, 3. Bjørn Ingvar Oppedal, Oppedal/Brekke 237, 4. Stein Hogne Strand, Solund 234, 5. Margrethe Skåden, Gula 234, 6. Rolf Daniel Midtun, Gula 231, 7. Trond Rambjørg, Nyborg 231, 8. Eli J Refsdal, Gula 230, 9. Magne Fosse, Gula 219, 10. Kjell Solheim, Hyllestad 197

Klasse 3: 1. Frode Solheim, Nyborg 238, 2. Vidar Kvalvåg, Seim 237, 3. Kent Inge Strand, Solund 233, 4. Lars Magnus Neverdal, Nyborg 231, 5. Erlend Nessen, Solund 229, 6. Stian Strand, Dale 229, 7. Olav Sognefest, Gula 225, 8. Arild Fosse, Gula 222, 9. Pål Overdevest, Nyborg 218

Klasse 4: 1. Arne Strand, Dale 232, 2. Anders Korneliussen, Lindås 231, 3. Jørgen Krabbedal, Bergen 230, 4. Hall Midthun, Gula 229

Klasse 5: 1. Jørgen Virkesdal, Nyborg 243, 2. Rune Seim, Seim 242, 3. Bernt Tore Inderøy, Hyllestad 241, 4. Idar Wergeland, Lindås 240, 5. Johannes Seim, Seim 239, 6. Kristoffer Kjellevold, Bergen 230

Klasse V55: 1. Ola Loneland, Dale 242, 2. Kjell Ulvedal, Dale 238, 3. Kåre Olav Skår, Vadheim 238

  

Kontakt Nyborg  
  nyborg@skytterlag.no el. mobil 97633174 
Bank 3817.20.08663 Org.nr 984 410 077



Dataskyting -NB! Bruk explorer nettlesar

Skytetrening-sikt/avtrekk

Jegertrening og vaktliste 2018

LS 2018 i Stjørdal

Vakt for NU/R/ER/J-Torsdagar

TV-aksjon-Dalsøyra krins

Trening-skyting

Skytetid LS Førde

Mannskapsliste Vestlandsstemne 6.-9. juli

Vakt og treningsliste 2017

Medlem i Nyborg skyttarlag

Nyborgstemne bane 7.-8.5-organisering

Treningsliste ute

Lagsm. og sosialt samvær15m 18.3.16

Bedriftsskyting 1. mars 2016

Pangstart 15-resultat

Vaktliste 15m inne

Trening og jaktskyting

God reklame for skytesporten i Gulen

Samlagstemne i felt Nessane 25.4.15

LS-Lesja

Informasjon/Vaktliste/trening ute torsdagar kl. 18.00

Vinnarar morsdagslotteri 2015

Industriarbeidarane vann bedriftskytinga 2015

Pangstart 3-Nyborg 13.11 på treninga

Skytetrening 15m onsdagar for kl. 1-5 kl. 20.00

Trening til ny sesong

Ungdomsamling Sogn Ytre den 8.11

Trening-skytesimulator

Nyborgstemna 10.-11.5.14

Lagsmeisterskap 15 2013

Vaktliste 15 m 2012-2013 inne 15 m

Org.medalje Nyborg 11.8.11

Jakt treningar og jaktprøve 2011

Jegerkurs 12.-13.3.11 på Hosteland

Jakt-og treningskyting 2010

Vaktliste ute 2010-Onsdagar

Nyborg skoleskyting 100% deltaking

Serieskyting Sogn Ytre 2010

Kontakt Nyborg

Samlagstemne Bjordal 16.8

Finalegrense vestlandbane

Medalje historikk vestlandstemna

Kart Nyborg skytebane

Skytetider Vestlandstemne

Tidsplan (førebels) sundag 5.7 Vestlandstemna bane

Samlagskyting Vestlandstemna

LS-Evje -Nyborg 18 stk. skytetider

Skytingens Dag sundag 7.juni

Skytetider Vestlandstemna

Landsdelstemne i Førde 13.-14. juni-Skytetider

Org.medalje 30.5.09 i Vadheim

Jaktprøven og trening 2009

Nyborgstemna og Oppedalstemna 2.-3.mai

Vestlandstemne 2009-overnatting

Vestlandstemne 3.-5. juli 2009-Innbyding

Samlagsstemna i felt 19.4- Lavikdal

Korrespondanse runde 7

Korrespondanseskyting runde 6

Korrespondanse runde 5

Vinnarar morsdagskakelotteri 2009

Korrespondanseskyting runde 4

Korrespondanseskyting runde 3

SY-Runde 2

Korrespondanseskytinga runde 1 2009

Nybiorg min.- 23.-24. januar-innbyding

Skytekurs/bading i Høyanger 14.2

Serieskyting korrespondanse 2009

Referat frå styremøte 8-12-08

LS- Førde skytetider Nyborg

Skytetider Vestlandsstemne Voss

Fredagstrening - vaktliste 2008.

200 m 35 skot Nyborg bane 2008

100 m35 skot Nyborg bane 2008

Resultat Nyborg bane 2008

Skytetid påNyborgstemna 30.5

Skytingens Dag var vellukka.

Nyborg Skytetider Ålfoten 7.6.08

Nyborgstemna bane 2008

Organisering Nyborgstemna 31.5-1.6.2008

Lagsmeisterskap i feltsskyting 2008

Resultat lag.min 2008

Bedriftsskyting 4.3.08

Lagsmeisterskap fredag 7.mars

Bedriftsskyting tirsdag 4.mars

Resultat samlagsstemne miniatyr Sogn Ytre 2008

Tirsdag - Vaktliste R-ER-J

Samlagstemne 15m-arbeidoppgåver

Resultat Nyborg min

Nyborg miniatyr 25-26.1- innbyding

PANGSTART/Solund sundag 20.1

Ansvar Nyborg miniatyr 24.-26.1

Vaktliste vinter/vår 2008

Innbyding Nyborg min 24.-26.1

Ombodsmøte Sogn Ytre 2007

Referat frå årsmøte 2007

Resultat Fjordane felt - Gula 2007

Ole Aril Aa Landsdelsmeister

Resultat innleiing Fjordane bane

Landsdelskrinsstemne i Gulen.

Dette skjer på skytebana i mai

Landsdelskrinsstemne bane og felt

Trening 100m nr. 2 ute.

Resultat lagfelt 14.4.07

Lagsmeisterskap feltsskyting laurdag14.april

Vaktliste -treningar fredag 100m

Samlagsstemne felt laurdag 21.4 - Oppedal/B

Reknes Byggjevarer vann bedriftsskytinga.

Nyborg lag min. 2007

Resultat korrespondanseskyting 2007

Morsdagslotteri 2007.

Resultat - Nyborg stemna miniatyr

Nyborg miniatyr 2.-3.2 - ansvarsliste.

Seim og Meland resultat

Morsdagskakelotteri 2007

Skytetider Seim og Meland 28.1.07

Felles møte mandag 29. januar

Innbyding Nyborstemna miniatyr.

Solund sundag 21.1.07- resultat.

Til andre heimesider - Nyttige lenkjer

Resultat Juletreff for familiar.

Resultat skoleskyting Dalsøyra skule 15.12.06

God skyting av nyborgsskyttarar.

Skytetider Gaular 10. des.06

Referat frå ombodsmøtet i Sogn Ytre

Korrespondanseskyting-serieoppsett 2007.

Haustcup resultat.

Korrespondanseskyting SY

Ombodsmøte - les meir

Høstcup i Gaular - les meir

Til andre heimesider

Skal du til LS-2007 i Steinkjer.

DFS